Wpis z mikrobloga

Dzięki wszystkim :>, paniom organizatorkom @kicioch i @simsoniak co się mnie pytały czy spamowałem tagiem :], za naprawdę udaną organizacje, jak Barman to czyta to pozdrawiam! Również pozdrawiam pana, który pił całą noc w barze, podawał się za dziennikarza Onetu, chcąc napisać o nas artykuł i pytał się czy obrażamy papieża tam na górze wciąż i kogo jeszcze bo musi zmyślać w innym wypadku. (tak #karaczany też były!), pani kelnerce, która miała z nami przerąbane w korytarzu, @Italik za rozmowę (kelnerki nie poderwiesz w ten sposób :P), za całą ekipę w korytarzu, @edytq przepraszam za to, że nie byłem rozmowny :< (wiesz, wyszedłem z pokoju, trauma, #kobietofobia - @znajomy_kroolika), @RozowaSkarpetka, która okazała się naprawdę sympatyczną i fajną osobą (mimo tak krótkiej rozmowy), @Luxik 'owi za kostkę ( #stalkujo), @Pan_Slawek za brelok! (Jestem ci coś winny! :D) i za długie wytrzymywanie mojej osoby ;), @cheft również za wytrzymanie ze mną i prysznic piwny :D! @kowal66b za tagowanie! (lista obecności się pojawi? :>), @Razr należy się opieprz, że wybrał 18 przyjaciółki zamiast WP :P, a quiz o 2 był piękny :>.

A teraz pytanie, gdzie był te wszystkie abstynenty?! :(

#krakowskiewykopparty
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach