Wpis z mikrobloga

Muszę się do czegoś przyznać, ciekawe ilu z Was tak robiło. Otóż jak w 2009 roku #pokerstrategy dawało 50$ bez problemu każdemu przy rejestracji (wystarczyło pograć trochę, żeby rake się zwrócił) to wyrobiłem ten bonus chyba na 10 różnych znajomych.
Rejestrowałem się na dane z ich dowodu, #!$%@?łem 18-tabling na poker strategy (nl4) a jako, że grałem dobrze FR i miałem wysokie ptBB (w tamtych czasach na nl4-nl10 można było mieć ogromne ptBB) to całość robiłem w 3-4 dni i sporo na tym zarabiałem.


@PokerStrategyPL będzie Sztum? Proszę, nie. Dobrze wiecie, że wtedy prawie każdy początkujący tak robił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#poker #oswiadczenie
D.....r - Muszę się do czegoś przyznać, ciekawe ilu z Was tak robiło. Otóż jak w 2009...

źródło: comment_3fgGEK0t1pFAlKKDIcEH0uIpLLPgGriJ.jpg

Pobierz
  • 8
@Lanza: Nie ja jeden. 10 osób to mało. Poza tym ja w ogóle nie zgarniałem hajsu z referali, bo uważałem spamowanie swoim linkiem referencyjnym za poniżej godności. A przecież ludzie zaśmiecali cały internet "darmowa gotówka od pokerstrategy 50$ !!!" i pewnie nie jeden z pionierów takiej akcji spamerskiej miał porejestrowanych ponad 100 osób pod siebie. Wystarczy, że 10 regsów tak złapał, którzy #!$%@? dużo rake i "dochód pasywny" jak w tym