Wpis z mikrobloga

Dzisiaj pierwszy raz byłem na IEMie, mimo, że mieszkam rzut beretem od Katowic xD Wrażenia jak najbardziej pozytywne, ochroniarze bardzo dobrze ogarniali kolejkę. Ja czekałem ogólnie ponad 2h, z czego spokojnie można było to skrócić do 1,5h. Nie byłoby z tym aż tak źle, gdyby nie przyjeby, które #!$%@?ły się w kolejkę. MASA fajnych dup xD (ale stuleja mentalna, więc to w ramach ciekawostki ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Na plus to, że poza Spodkiem jest większa część imprezy w tym Centrum Kongresowym. Tylko #!$%@?, że CS ma naprawdę mało miejsca. Na siedzenia nie ma praktycznie co liczyć, a stojąc jest straszny ścisk. Naprawdę szkoda, bo powiedziałbym, że na CS'a idzie podobna ilość ludzi co na LoLa. Zajebiście byłoby oglądać to w Spodku, a nie na tak małej powierzchni....nawet Starcraft II ma więcej miejsca. Mogliby spokojnie #!$%@?ć kilka stanowisk do Spodka i byłoby więcej miejsca, albo chociaż na korytarz w tym Centrum. Także ogólnie polecam. Aha, no i fajnie jak się jest z ekipą, a nie samemu, bo wtedy trochę nudno i nie ma co robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#iem
  • 3
@vechi: 100% racji piękne dziewczyny i dałem nawet jednej worek bo musiała schować broń z cosplayu, ogólnie wygryw :D Tylko, że stałem od 6:30 :(