Wpis z mikrobloga

@funabashi: Ja też nie napisałam, że robią to dla ozdoby. Po prostu się zastanawiam, bo kilka/kilkanaście lat temu weszła ta (niezrozumiała dla mnie) moda, więc byłam ciekawa
przeczytalem po co zbudowali balkony, wlasnie po co ? zabudowa jest spoko u mnie jest drewniane i wyglada bardzo gustownie, opalane cieple drewno idealnie wyglada jak napda sniegi, w tym roku nie napadalo ale co tam xD z humorkiem studenci!
@Aerials: Napisałem, że dla ustabilizowania warunków atmosferycznych - odpisałaś, że bez sensu, bo wietrzyć się nie da i brzydkie. Więc co bez sensu? Bo nie rozumiem. To, że ludzie chcą mieć gdzie trzymać zbytek i żeby im na niego nie padało?
@Aerials: no, można tam umieścić większość rzeczy. Rower, żarcie typu konfitury, piwo, sprzęt sportowy który wyniose jak potrzebuje, mam tam też graty do pracy. Nie jest zawalony ale jakbym miał zostawić większość na otwartym balkonie to wszystko szlag by trafił.
Latem można posiedzieć. On taki miał być, chodziło o użytkowe pomieszczenie.
A jak się dobrze poukłada rzeczy na dość długim balkonie to naprawę się przydaje. Okna mam sprzed dwóch lat. 4
@lennyface: Ja muszę mieć pusto (oprócz jakiś tam kwiatów/drzewek czy stolika) ;) Mam ładny widok, wiec taka zabudowa tylko by to popsuła. Poza tym nie lubię klaustrofobicznych pomieszczeń