Wpis z mikrobloga

@Shaki: Ale obecnie różnica jest taka, że Śląskowi totalnie zaczyna sypać się drużyna. Natomiast w Lechu był taki problem, że mam wrażenie że ja bym był skuteczniejszy od Ślusarskiego. Teraz jedyna konkurencja będzie pomiędzy Legią a Lechem (który wzmocnił się Teodorczykiem). Polonia już też się nie liczy bo prawie wszyscy najbardziej znaczący gracze odeszli do Legia-Lech.
@Shaki: No i cieszy to, że Legia ma badzo silny skład, gdzie nawet na ławke rezerwowych nie łapie się Gol i Kucharczyk, którzy w takim Lechu czy WKS grali by w podstawowym składzie.
@Shaki: Nadzieja matką głupich :D WKS ma więcej dziur w obronie aniżeli Polska na drogach. Bez Jodłowca będziecie musieli grać systemem 1-7-2-1 , żeby nie tracić po 5 bramek w meczu :p
@Shaki: No właśnie to mnie dziwi, że Śląsk mimo, że nieraz chu***grał to potrafił wygrywać z Legią, która zmiatała wszystkich na swojej drodze. Jakoś wyjątkowo się na nią mobilizują :D Co nie zmienia faktu, że w tym roku nie wróże im sukcesu. Poprostu WKS ma zbyt dużo problemów m.in. z Solorzem.
@Pinius: Legia to taki kolos na glinianych nogach, na dłuższa metę nie jest w stanie wygrac z teoretycznie mniejszym i słabszym, ale wytrwałym i upartym WKSem ;] To jak polscy powstańcy i niemiecki okupant, niby ten drugi miażdżył nas raz za razem, ale ciągle walczyliśmy i z czasem odzyskaliśmy kraj, bo mieliśmy odwagę, hart ducha i wytrwałość której im brakowało :<