Wpis z mikrobloga

Hej, jutro zaczynam eksperyment o którym pisałem w poprzednim wpisie napisałem też coś o sobie :)

Stworzyłem swój tag: #demonicconfidence jednak zapomniałem dodać podobne tagi które są w tym wpisie :) (wkrótce nie będę spamował innymi tagami) Jutro będzie pierwsza misja „dosyć prosta” po prostu spytać się 30 losowych ludzi o godzine i wyjść na miasto bez zegarka/z wyłączonym telefonem, jednak ja czuje dreszczyk emocji, jutro zamienię zdanie z 30obcymi ludźmi w ciągu około 30-120minut, kiedy ostatnio zamieniłem słowo z 30różnymi osobami których nie znam w tak krótkim czasie? Nigdy. Wszystko opiszę po wykonaniu :)

Przypominam że żyje w Holandii, ale nie znam holenderskiego, więc wszystkie misje robię w moim średnio poprawnym języku angielskim ;)

Dzisiaj jest dzień 0/21 tylko różne rozkminy, żadnej misji, jednak celem po 3tygodniach jest to żebym był wstanie podejść do każdej dziewczyny która mi się spodoba w każdej sytuacji i zagadać do niej nie ukrywając moich zamiarów (umówienie się na randkę/ wyjście gdzieś razem/ poznanie się)

#tfwnogf #podrywajzwykopem #przegryw
  • 10
@DemonicConfidence: No właśnie. Sam pamiętam, że garstka ludzi to skończyła.
No ale jeżeli skończysz ten program to droga otwarta :) tylko po wykonaniu tych misji trzeba cały czas "działać" bo wszystko można szybko zapomnieć.
No nic, powodzonka jeszcze raz i będę obserwował jak Ci idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DemonicConfidence: Z tego co pamiętam, większość misji w tym programie była tak #!$%@?, że czułem zażenowanie czytając same opisy.. No ale w sumie jesteś w obcym kraju, masz #!$%@?. Jak sobie pomyślę, że miałbym coś takiego wówczas #!$%@?ć w swoim własnym mieście, to aż ciary xd Napisz jak poszło.
@arsenalista: no właśnie o to chodzi, żeby pozbyć się tego uczucia zażenowania. Jak go nie masz, to podchodzisz do każdej laski, jaka ci się zamarzy i się nie stresujesz, dzięki czemu cała gadka jest bardziej naturalna. Z czytania RP na reddicie i przejrzenia davidaX niewiele ci przyjdzie. Trzeba działać!