Wpis z mikrobloga

@maxver: @Nefju: Chociażby nowy Zenfone 2, który do sprzedaży ma trafić w tym miesiącu. 64-bitowy Intel Atom, 4GB RAMu, 5,5" IPS, dwie karty SIM, rozszerzenie kart SD, aluminiowa obudowa... w cenie 900 zł. Z podatkami wyjdzie podobna cena, jak za naszego OPOsa. Ja się powoli przymierzam do sprzedaży ;-)
@Amfidiusz: Zapewne 16GB, brak cyanogenmoda, Intel a nie snapdragon = brak wsparcia. Jedyny plus to dwie karty sim, których i tak nie użyję. A i skąd cena 900zł? 250 dolarów w ameryce?
@maxver: Ze sklepu Asusa :) A ceny kart pamięci są teraz tak śmiesznie niskie, że póki ma slot, to dla mnie nie stanowi różnicy ile do środka wrzucą. CM był na poprzednie modele, więc i na ten się pojawi, gdy tylko trafi na półki sklepowe.
Ze sklepu Asusa

@Amfidiusz: Troche wymijająca odpowiedz :D

A ceny kart pamięci są teraz tak śmiesznie niskie, że póki ma slot, to dla mnie nie stanowi różnicy ile do środka wrzucą.


Ich wydajność oraz obsługa przez aplikacje również jest smieszna, niestety.

CM był na poprzednie modele, więc i na ten się pojawi, gdy tylko trafi na półki sklepowe.


Na Samsung Galaxy S też jest CM, nawet najnowszy. Jedno jest mieć PORT,
@Amfidiusz: No tak, ale pewnie bedzie się kupowało w dolarach = 221 dolarów a więc 830zł, plus przesyłka, plus vat czy tam cło które pewnie około 23% znajac nasz kochany kraj wyjdzie z 1300zł. Powodzenia z dogadaniem się odnośnie gwarancji ;D No i nie masz tych wszystkich rzeczy co wymieniłem w Oneplus One :D