Wpis z mikrobloga

Mirki z #katowice #gliwice #zabrze i okolic! Byłem na giełdzie (tej niedaleko kwk Sośnica) chcąc kupić mundur WZ.93. Spotkałem tam gościa który miał na sprzedaż dobrej jakości, lecz nie było mojego rozmiaru :/ Powiedział mi, że będzie miał za dwa tygodnie czyli w ten weekend a w ten weekend mnie nie będzie na giełdzie bo będę w Katowicach. Ten gościu powiedział mi jeszcze, że ma gdzieś sklep w Kato ale zapomniałem ulicy. Wiecie może gdzie ten sklep się znajduje? Gościu który mi to sprzedawał miał siwe włosy i na oko miał 60 lat, może więcej. #asg #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: To giełda samochodowa, aczkolwiek handel motoryzacyjny powoli zamiera. Wszystko tam jest. Wyroby Niemieckie, szmaty (ciuchy), latarki, garnki, samochody, motocykle. Naprawdę wszystko. Czego byś nie szukał to tam znajdziesz. Nawet kamery GoPro i paralizatory. Takie allegro trochę tylko możesz sie targowac i to jest znaczny plus.
  • Odpowiedz
@razor112: No to też pytanie czy oryginał, czy inne cuda. A chcesz koniecznie ten mundur? Bo ja jestem zwolennikiem raczej składaków różnej maści (cywilnych, wojskowych) - wiesz tak co by mi było wygodnie, a nie koniecznie z kompletu. No i wtedy można kombinować. No chyba, że się strzelasz w jakimś hiper-super commando z milionem stopni, umundurowaniem, itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°) no właśnie, gdzie/z kim się strzelasz?
  • Odpowiedz
@tomek7322: Ważne, żeby był dobry, wytrzymały. A mając w rękach tamten takie odniosłem wrażenie. Chcę konkretnie wz 93 ponieważ wg. mnie uniwersalnie sprawdza się w naszych polskich lasach. Potem chcę sobie dokupić OLV też w 93 tak, więc chce żeby to wyglądało w miarę jednolicie. Na razie na strzelanki nie jeżdżę ponieważ nie mam munduru :D Teraz planuję jeździć na strzelanki do Rybnika, Pyskowic, Kotulina.

Co do GoPro to nie wiem
  • Odpowiedz