Wpis z mikrobloga

Jak zrobić twardy reset (format) w tablecie #nexus7 (uruchomić Bootloader Recovery Mode ). Może ktoś z was miał taki problem, że tablet sam się wyłączył i po ponownej próbie włączenia non stop wyświetlane jest logo nexusa i za cholere nie chce przejść do pulpitu.
Przydażyło mi się to już 3 razy, a najśmieszniejsze jest to że gwara kończy się za 3 dni. W poprzednich dwóch razach jakoś udało się przejść do pulpitu, teraz za cholerę nie moge
#android
  • 25
  • Odpowiedz
@wojTrek: będę oddawał przez sklep, jak się uda oddać przez niezgodność towaru z umową. W gwarancje nie chciałbym się bawić.

PS teraz to już nawet logo się nie włącza.
  • Odpowiedz
@mrbarry: ja mam tablety i inne sprzęty amazona, jak tylko pojawia się przypuszczenie, że coś jest nie tak dzwonię po etykietę na bezpłatną przesyłkę i za dwa dni mam nowy tablet czy telefon. Daj znać jak załatwisz sprawę
  • Odpowiedz
@wojTrek: jak nie zapomnę to dam znać, pewnie będa naprawiać, bo jak coś to by musieli wymienić na NEXUS7 3G/LTE 2gen (ja mam 1 generacji)
Tablet podłączony jest pod ładowarkę i wygladą, że ładuję się, ale co z tego jak nie idzie go uruchomić
  • Odpowiedz
Tablet podłączony jest pod ładowarkę i wygladą, że ładuję się, ale co z tego jak nie idzie go uruchomić


@mrbarry: Może przycisk power ma zwarcie :)
  • Odpowiedz
@maxver: Raczej nie ma, ale to chyba nie najważniejsze skoro jak się uruchomi to non stop wyświetlone jest logo nexusa i tutaj jakby freeza łapał. A powinien po kilku sekundach przejść do pulpitu. Obawiam się że któryś z podzespołow skończył żywota
  • Odpowiedz
@maxver: dwa tygodnie temu jak usterka pojawiła się drugi raz to się dało, teraz nie da się.
bootloader czyli power+przycisk do sciszania dzwieku przez 10-15 sek?
  • Odpowiedz
@wojTrek: Siemka prosiłeś o zawołanie jak wygląda sprawa z naprawą tabletu Nexus7. Tabet był w naprawie w firmie http://www.nmc-pe.pl/. Dzisiaj byłem po "odbiór" i... tablet po "naprawie" się wogóle nie włącza. Co zrobili w serwisie? wgrali tylko nowy Firmware.
Babka mówi że może być całkowicie rozładowany i dlatego się nie włącza, jednak po 10 min od podłączenia pod usb tablet nadal się nie włączał. Czy to jest prawda to co ona
  • Odpowiedz
@mrbarry: To jest Polska właśnie. Oddaj i zarządzaj nowego. Ja nie wyobrażam sobie, żeby mnie tutaj w DE ktoś tak potraktował. Ale może ja już jestem skrzywiony ;-)
  • Odpowiedz
@wojTrek: Jadę dzisiaj o 19 i zgłaszam niezgodność z umową z żadaniem wydania nowego wolnego od wad. a to co babka mówi to prawda? Dam znać jak się zakończy.
  • Odpowiedz