Wpis z mikrobloga

  • 0
Nie tylko w przeglądarce tak jest, otworzyłam sobie dokument i po wciśnięciu klawisza "a" zaznaczyło mi cały tekst. Shit.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sargon_Ankro: jeszcze nie robiłam restartu, bo myślałam, ze wszystkowiedzacy eksperci z wypoku mi pomogą i jest to kwestia jednego kliknięcia... Ale chyba nie jest. Restart.
  • Odpowiedz
mialem kiedys podobnie, ponaciskalem wlasnie wyzej wymienione kompinacje klawiszy kilka razy i puscilo. U ojca ten problem byl powodowany przełączaniem sie miedzy windowsem a aplikacją dosowa. wiec zakladam, że wyglada to jakby system widzial ze lewy CTRL jest wcisniety. jak nie klawa to moze jakas apka psioczy w ten sposob. @fvck:
  • Odpowiedz
@kravjec: Kierowałam się tym, że to być może kwestia jednego kliknięcia. Jak dla mnie, zasięgnięcie opinii ekspertów ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest bardziej praktyczne gdyż: po pierwsze nauczę się naprawiać taki myk i na drugi raz będę wiedziała co zrobić, po drugie będzie to szybsze niż restart. Według mnie logiczne podejście. Jeszcze zależy czy wolisz rozwiązywać problemy świadomie czy ot restart i już :)
  • Odpowiedz
@kravjec: Reset bardziej utrudnia życie, niż np tak proste rozwiązanie jak ctrl+shift :) a jakby taki problem pojawiał się częściej niż, raz w życiu, to już w ogóle byłoby to uciążliwe. Ja tam wolę zapytać i się nauczyć, niż tylko pozornie ułatwiać sobie życie :) dla mnie akurat reset to ostateczność.

  • Odpowiedz