Wpis z mikrobloga

  • 1
@matt1807: Usunąłem Twój komentarz, bo nie chcę takich obrazków pod moimi wpisami, tym bardziej jeśli mają emblematy tych #!$%@? troglodytów z NOP.
  • Odpowiedz
@goolek: Adopcja powinna się kierować tylko dobrem dziecka, dlaczego małe bezbronne dziecko jest oddawane pederastom? Nie czepiem się tutaj tego, ze jest np. samotna matka czy ojciej wychowujący swoje dziecko, który bierze sobie partnera tej samej płci, bo to jego dziecko, ale adopcja to inna sprawa, powinna być dostępna tylko na par hetero seksualnych czyli takich, które w sposób naturalny są w stanie zapewnić potomstwo. W innym wypadku to tylko LEWCKIE
  • Odpowiedz
  • 1
@Ginden: No to by było najlepsze, tylko wyobrażasz sobie w Polsce np. żeby ktoś wyszedł i powiedział "likwidujemy śluby, od dzisiaj prywatne umowy"?
  • Odpowiedz
@edgar_k: co? (x2)


@goolek: proste, instytucja malżeństwa staje się w takim wypadku zwykła, smutną umową i nie jest w żaden sposób wyjątkowa - ergo - państwo mówi wprost, że nie potrzebuje nowych obywateli - chociaż mało które państwo może sobie na to pozwolic.
  • Odpowiedz
prywatyzację małżeństwa


@Ginden: "Myslimy nad slubem, sprawdzamy oferty i wydaje nam sie ze wezmiemy ze Slubexu, choc dziedziczenie wyglada fajniej w Januszslubie" xD
  • Odpowiedz
  • 20
@matt1807: Ależ oczywiście, że jestem gejem. Idę to powiedzieć mojej dziewczynie! :D

@edgar_k: A małżeństwo to nie jest po prostu dobrowolna umowa? A nawet jeśli, to czemu traci "magię"? Bo dwie kobiety mogą tę umowę podpisać??

@Kopytko1: Dobrem dziecka jest rodzina, która może je wychować, a nie bidul.
  • Odpowiedz