Wpis z mikrobloga

Nowa odsłona Wykopu
Długo oczekiwana nowa wersja serwisu wreszcie ujrzała światło dzienne. Nowy design i trochę nowych funkcji powinny umilić Wam korzystanie z Wykopu. Tak, jak obiecywałem - funkcja "zakop" została przerobiona na raporty. Napisanie raportu powoduje podniesienie liczby głosów wymaganej do dostania się na stronę główną. Przykładowo: nowo dodany link potrzebuje obecnie 15 głosów. Każdy raport dorzuca 2 głosy, czyli jeśli link ma 1 raport, potrzebował będzie 17 głosów, żeby dostać się na główną.

Zdaję sobie sprawę, że jest jeszcze kilka niedociągnięć. Cały czas coś poprawiam, więc już niedługo wszystko powinno działać jak należy. Starałem się zachować starą strukturę URLi, ale w kilku miejscach postanowiłem wprowadzić bardziej logiczne adresy.

Nie będę zanudzał długimi postami - wracam do pracy. Zapraszam do zabawy :-)
  • 73
  • Odpowiedz
Po dodaniu linku do ulubionych przenosi do listy ulubionych. Ja bym proponowal zeby tylko dodawal i nigdzie nie przechodzil, a najlepiej gdyby dalo sie to gdzies ustawic :)
  • Odpowiedz
tagix: Po raz n ty... Funkcja zakop jest! Ale w formie raportowania linku jako spamu bądź innych naruszeń regulaminu. Jeśli jakiś link Ci się nie podoba bądź uważasz, że jest nieciekawy to po prostu nie oddawaj na niego głosu - nikt Ci nie broni. ;]
  • Odpowiedz
Wywalcie proszę te gravatary - przez to strona ładuje się potwornie długo i wygląda to tragicznie. System gravatarów jest tak przeciążony iż wczytuje mi te obrazki ok 30s.
  • Odpowiedz
Ogólnie mi się podoba. Kilka drobnych zastrzeżeń:

1. Nowe logo wygląda jak przekręcone logo Maxthona ;) Wiem, czepiam się, ale tak tylko mi się skojarzyło.

2. Układ komentarzy wydaje mi się taki... opuchły, nabrzmiały. Nie wiem jak to określić.. po prostu wydaje mi się zbyt duży i tłusty.

3. Mi też chyba troche zwolnił... może mi sie wydaje.
  • Odpowiedz
bardzo fajnie!! 100 x lepiej niz poprzednia wersja. w koncu wyglada porzadnie :)

niestety za to dziala strasznie wolno, strona glowna wczytywala mi sie 30 s (!!!). makabra!
  • Odpowiedz
mam 2 uwagi:

1. FORUM - dobrze byloby gdzies "na spokojnie" pogadac, zapodać nowy pomysl, ponarzekać.

2. kategoria TECHNOLOGIA - LINUX/UNIX.

jesli bedziecie potrzebowali jakiejs pomocy, chetnie sluze w ramach wolnego czasu!

r.
  • Odpowiedz
Pytanie: Jak usunąć/edytować swoje znalezisko? Jeszcze niedawno była opcja edycji - teraz zupełnie zniknęła.

Da się jakoś usunąć dodane znalezisko?
  • Odpowiedz
coś się pokopało z tą składnią Markdown:

to jest pogrubiony tekst - z użyciem * *

a to pochylony - z użyciem

(widzi ktoś jakąś różnicę, bo ja nie)
  • Odpowiedz
bardzo fajnie to wszystko wyglada. faje kolorki i wkoncu nie ma tego 'zakop' ale dlaczego tak to strasznie wszystko wolno chodzi, strasznie, strasznie. zrobcie cos z tym
  • Odpowiedz