Wpis z mikrobloga

#orange #operator
Chciałem przestrzec wszystkich którzy pakują się do tej sieci:
1. Nie mogliśmy mieć usługi telefon + internet + telewizja z przyczyn technicznych, więc za cenę jaka była za wszystko dali nam sam telefon ( ͡° ʖ̯ ͡°) Stało się tak bo monterzy powiedzieli, żeby nic nie robić bo oni "wszystko załatwią" !
2.Co więcej automatycznie bez naszej zgody przedłużyli umowę o kolejne 2 lata (tak było w poprzedniej umowie) [łaskawie rozpaczali reklamację bo jest to nielegalne]
3. Wysyłają gówno promocje wyśli smsa dostaniesz 10 minut za darmo do wszystkich sieci (szczegóły na orange.pl) a w szczegółach zmieniamy Ci ofertę na najgorszą jaką mamy :)
4.Jeśli nie mają konkurencji ceny są kosmiczne, w środku Krakowa, w kamienicy 100zł za internet (Netia o połowę taniej ale Orange blokowało by założenie internetu przez nich aż przez 1 miesiąc ) I w tej cenie psujący się modem. Ledwo ogarniał 4 laptopy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak że #orange #przegryw (I ja bo w #!$%@? kasy w błoto i oni bo już nigdy nie wrócę!)
  • 2
@xaoc: Ja akurat nie narzekam na Orange. Kiedyś miałem podpisać umowę z netią, i czekałem grubo ponad miesiąc i w końcu zadzwoniłem jaki jest status realizacji tej umowy, a oni na to, że anulowali bo nie mają możliwości świadczenia. W praktyce jest to kompletna bzdura, bo znajomy parę domów dalej (w obrębie jednego osiedla) miał z Netii. Powyższe pokazuje, że netia to gówno nie firma, nie potrafią nawet poinformować o zerwaniu
@HateAccount: Tylko że Netia jest po kablach należących do Orange :) To może być powód dla którego Netia nie mogła załatwić tego szybko. Jak w moim przypadku.

Poza tym nigdzie nie powiedziałem że Netia to dobra firma, w końcu trzyma z Orange więc idąc moim tokiem rozumowania po prostu żal :)