Wpis z mikrobloga

@Bercik899: zdaje sobie sprawę, że np nasz wszechświat jak i inne znajdują się np. w czarnych dziurach itd ale to jest tylko teoria jedna z wielu, a ja potrzebuję teorii najbardziej prawdopodobnej, przebadanej, jaką najczęściej posługuje się dzisiejsza nauka.
Tak jak gwiazdy i galaktyki mają jądra i inne warstwy, wydaje mi się, że wrzechświat ma właśnie podobną budowę warstwową. Być może jesteśmy właśnie jądrem jakiegoś większego wrzechświata i w nim powstaliśmy, albo też inny wszechświat jest częścią naszego a my jesteśmy jedną z warstw większego wszechświata i takich warstw może być nieskończenie wiele. Skoro liczb jest nieskończenie wiele tak samo może być z wszwchświatami i podróżować pomiędzy nimi można właśnie poprzez
@AstroMat: snucie sobie teorii na zasadzie "nie pojmuję tego co naukowcy podają za prawdopodobne bo jest to nieintuicyjne, wiec coś sobie sam wymyśle co ma więcej sensu dla mnie" nie prowadzi do niczego dobrego.
@Kajetan8: Przeczytaj co napisał @TenebrosuS ;) I uwierz, że prowadzi, bo kiedyś tak sobie kminiłem, że w czarnych dziurach mogą istnieć inne wszechświaty, po czym przeczytałem kilka tygodni później na internecie o teorii Nikodema Popławskigo, gdzie pisało to samo co rozkminiałem. Czasem na najlepsze pomysły wpada się w taki sposób przez przypadek, ale potem oczywiście należy udowodnić swoje racje ;)