Wpis z mikrobloga

Mozg rozebrany! ;o ;o
Część osób widzi tę sukienkę w barwach białej i złotej, część w niebieskiej i czarnej. Każdy sobie to może "przestawić w mózgu", najprawdopodobniej zależy to od tego, kto jest scislowem, a kto humanista. Jeśli humanista zacznie wykonywać jakieś zadania matematyczne, możliwe, że zobaczy ja w kolorach rzeczywistych-niebieskim i czarnym, jesli scislowiec będzie myślał o poezji, możliwe, że zobaczy na biało i złoto
#ciekawostki
angela09 - Mozg rozebrany! ;o ;o
Część osób widzi tę sukienkę w barwach białej i złot...

źródło: comment_EZFKsssXlkDZzpprqJOzadIK89cqX7m5.jpg

Pobierz
  • 69
@angela09: wiki:
Przetwarzanie języka naturalnego (ang. natural language processing, NLP) – interdyscyplinarna dziedzina, łącząca zagadnienia sztucznej inteligencji i językoznawstwa, zajmująca się automatyzacją analizy, rozumienia, tłumaczenia i generowania języka naturalnego przez komputer.

A język naturalny to po prostu zwykły język, np. polski. Używa się określenia naturalny, żeby odróżnić go od języków programowania, itp.
  • 1
@mentosh: nie obrażaj mnie. Znajdz sobie najpierw przyjaciol przegrywie, żebyś mógł to na nich przetestować, wtedy pogadamy. A nie siedzisz w internetach i lykasz "pelikanie" wszystko jak leci i jak uslyszysz jakieś mądre słówko, to powtarzasz udając inteligentnego. Zjedz se czipsy i batony te z szafki
najprawdopodobniej zależy to od tego, kto jest scislowem, a kto humanista. Jeśli humanista zacznie wykonywać jakieś zadania matematyczne, możliwe, że zobaczy ja w kolorach rzeczywistych-niebieskim i czarnym, jesli scislowiec będzie myślał o poezji, możliwe, że zobaczy na biało i złoto


@angela09: XDDDD
Ja #!$%@? jakie już ludzie teorie wymyślają na temat tej sukienki :D