Wpis z mikrobloga

@Taiffun: nie kliknąłem, ale w adresie linka pisze:
"laptop lenovo"
Po ostatnich aferach ze szpiegami w kompach tej firmy, to nie wiem, czy warto brać.
ale z drugiej strony, jak każdy ma jakiegoś szpiega w hardwerze, to niby jedna chwała.
  • Odpowiedz
@Murzinio: @Ziemeck: nie zależy mi na nowościach gamingowych z wyśrubowanymi wymaganiami, jak od czasu do czasu sięgnę do jakiejś klasyki może najdalej z Gothic 3 czy innym LOLem to już będzie nieźle.
Poza tym natomaist dobrze gdyby dawał radę z obróbką filmów, grafiki, flashy - raczej nic wymagającego, kopalnią bitcoinów nie zostanie.
@Sargon_Ankro: natknąłem się na ten wątek szpiegowski z fishczymśtam przeglądając mirko, były wyjaśnienia firmy i wyglądało legitnie,
  • Odpowiedz
@Taiffun:
Jeżeli chcesz faktycznie sobie kupić porządny sprzęt, który posłuży nie krócej niż ten acer to powinieneś się rozglądać za elitebookiem 8470p z i5 i ssd, jak dobrze poszukasz to da się takie wyrwać na alledrogo za 1500-1650 zł z gwarancją do 2016 roku, za innymi laptopami nie masz co się nawet oglądać, przykładowa oferta, ale na tą poluje już jeden z wykopowiczów, więc żeby sobie nie podbijać cen spróbuj w
  • Odpowiedz
@Murzinio: no dobra, może ciut popłynąłem. ;)
@Pustulka: dzięki, poczytam o elitebookach więcej. W sumie ten obecny Acer aż mnie dziwi pozytywnie że tak długo ciągnie bez większych problemów bo też był wyrywany z alledrogo za jakiegoś tysiaka, szły wtedy jak świeże buły trochę jak ten linkowany Lenoviak teraz.
  • Odpowiedz