Wpis z mikrobloga

OO JAKI PYSZNY, PODKREŚLAM, PYSZNY LIQUID ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przyszło zamówione Dragon Liar z PuRa Juice i jest serio świetne. Nie przypuszczałem, że owocówki tak mi podejdą. Dobra chmura, ładny zapach i już mój #rozowypasek nie marudzi jak palę w łóżku. Czekam by spróbować kolejnych smaków. Jedynie zwiększe zawartość nikotyny, bo zamówiłem 6mg/ml i to dla mnie za mało bo się oderwać od EP nie mogę. 12stka będzie dla mnie optymalna bo... DZIŚ JEST MÓJ 6 DZIEŃ BEZ ANALOGA. Nie mogę uwierzyć, że daje rade z samym elektronicznym papierosem :)
Jadę polskim busem to mam czas na relacje i skitrany popalam co chwile ( ͡ ͜ʖ ͡)
#epapieros #epapieros #liquidy #purajuice #picrelated #polecam
WaitWhat - OO JAKI PYSZNY, PODKREŚLAM, PYSZNY LIQUID ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przyszło zamówione ...

źródło: comment_JeJfSCseaTkUhC36qwuJXuWbQeUTKxLO.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Lanc: o kurde. Mam spory problem z gardłem od dwóch dni. Padał cień podejrzenia na liquid mentolowy, który ledwo mogłem zdzierżyć. Bardziej racjonalne jest, iż mogłem się zarazić.
  • Odpowiedz
  • 1
@WaitWhat: 6 dzień e-palenia. Dużą ilość osób, które zaczynają z EP gardło boli po przejściu na EP. I to w sumie normalne bo się organizm musi przyzwyczaić do nowego typu "dymu". Kup sobie póki co jakieś tabletki na ból gardła i powinno minąć po 2-3 dniach. No chyba że masz jeszcze jakieś inne objawy przeziębienia. U mnie był tylko ból gardła i to było od EP ;)
  • Odpowiedz