Wpis z mikrobloga

Wiadomo, że Polska kadra jest najsympatyczniejsza! Czy to pośmieszkują w czasie zawodów, czy nawet zatrzymani w czasie treningu - zawsze pozytywni. () Justynę Kowalczyk już zdążyłam poznać w pracy i w czasie konferencji, ale raczej nie spodziewałam się spotkać jej ostatnio w drodze do domu, biegającej po mojej trasie. To i fotka musiała wpaść.
Swoją drogą trzymajcie dzisiaj kciuki, bo mam nadzieję o 20:00 usłyszeć polski hymn na rozdaniu medali. Kamil Stoch dziś w dobrym humorze i mówił, że liczy na złoto w skokach- także oby nas nie zawiódł. Kibicujcie dzielnie to przekażę mu mirkowe pozdrowienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#thegirlcontent <- różności z mistrzostw

#szwecja #skoki #skokinarciarskie
T.....l - Wiadomo, że Polska kadra jest najsympatyczniejsza! Czy to pośmieszkują w cz...

źródło: comment_b2Fx8izbk2athQhlrjMguE5jtbIJU71R.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@shido: Haha racja, na kolejnych zdjęciach wyglądałam na zbyt szczęśliwą, to odpuściłam publikację. Po prostu co innego z nią się pokręcić w pracy, a co innego kiedy widzisz ją bez tych wszystkich mediów, kamer i fanów. :) Fajna sprawa. Pogadała chwilę. Życzyłam jej powodzenia, pośmieszkowałam z jej spokojnej playlisty (słuchała "wonderful world"). Ona też rzuciła "wszystkiego dobrego!" i powodzenia w pracy. Jeszcze pewnie nie raz na siebie wpadniemy.
  • Odpowiedz
@p0lla: nie mam vloga, ale normalnego bloga (zdjęcia, fotografia, przepisy, DIY...) Odezwij się po adres na pw. :)
Nie ma tam jeszcze nic z mistrzostw, ale postaram się dodać jak już będę miała trochę więcej czasu.
  • Odpowiedz
@fordern: Zobaczymy jak tam dzisiaj będzie. Jeśli w miarę spokojnie, to może cyknę. Czasami po prostu nie wypada zachowywać się jak taki typowy janusz turysta. Wiadomo, że całymi dniami obracam się w towarzystwie skoczków i innych sportowców, ale staram się jakieś zdjęcia robić jak atmosfera będzie trochę luźniejsza. Dziwnie czułabym się wyciągnąć nagle telefon i robić coś, jak się przygotowują albo śmieszkujemy wszyscy w większym gronie. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz