Wpis z mikrobloga

@ppj: Ma tu być oparte na moich i moich bliskich doświadczeniach(których czasami byłem uczestnikiem bądź obserwatorem) oraz historiach o których słyszałem i trochę historii wymyślonych. Ma to trafić do szerszego grona.
@sylwke3100: Jak masz dojścia, kogoś kto cię wypromuje i naprawdę dobrze piszesz, to jest sens. Jak nie masz dojść to obecnie najłatwiej wypłynąć na "śmieciowym" fantasy, pisanym według znanych schematów.
@Shaki: Ale ja nawet nie muszę tego wydawać. Mogę to nawet w wersji elektronicznej wypuścić za free bo naprawdę mi na tym nie zależy żeby to jakiś większy prestiż miało. Dla mnie satysfakcja było by jakby ktoś moje "dzieło" przeczytał i ocenił obiektywnie.
@sylwke3100: Pisz i wrzucaj na Wykop. Ja chętnie przeczytam i obiektywnie ocenię, stawiam flachę że przynajmniej kilkaset innych chętnych również by się znalazło, twórczość innych wykopowiczów zawsze była tu entuzjastycznie przyjmowana :)
@sylwke3100: Zawsze możesz napisać to w witrynie, którą ja otworzyłem w celu dzielenia się z ludźmi moim świadectwem o psychiatrii, której doświadczyłem: http://opsychiatrii.pl/informacje/ Zachęcam w tej witrynie do dyskusji na temat psychiatrii, także również Ty, szczególnie z Twoim doświadczeniem, jesteś zaproszony do dzielenia się tym doświadczeniem. Oczywiście nie wyklucza to też podzielenia się tym Twoim doświadczeniem na Wykopie, gdzie jest duuuużo więcej internautów.

@rothen: Dzięki.