Wpis z mikrobloga

@fagocista: tak też robię, ale Chińczycy mają teraz święto narodowe (nowy rok) i dopiero od 25 wysyłają paczki :D Cóż, lepiej spróbować tak niż płacić te 700-800 złotych za wymianę u OnePlus.

@kwsap: Upadł idealnie płasko na ekran z 1.5m, case z Diztronic nic nie dał (ma lekko wystające krawędzie nad ekran). Szkoda, bo od 6 lat używam telefonów z ekranami dotykowymi i zawsze o nie dbałem, ile razy je
@sosnnaa: mój upadł tak samo, idealnie na ekran, 1.5m. Tyle, że bez żadnego pancerza i chyba dlatego zupełnie nic się nie stało. (òóˇ)
@maxver: Do dodatkowego szkła nie mogłem się przekonać przy poprzednich telefonach, ale dam szansę kolejną tym razem.
A, no chodziło mi o cały ekran oczywiście, są takie zestawy u chinoli z narzędziami (pewnie jednorazowe te narzędzia...), czekam na przesyłkę.
@maxver: Prawdopodobnie kupiłem wtedy jakieś #!$%@? szkło, bo dużo bardziej mi się brudziło od ekranu i miałem wrażenie że kolory zniekształcało trochę. Spróbuję teraz z czymś sprawdzonym, pewnie będzie lepiej niż wtedy.
Generalnie jakoś nie lubię robić takiego pancerza na telefon, ciekawe ile nam przyjdzie czekać na smartfony wytrzymujące takie "codzienne" obrażenia.
Generalnie jakoś nie lubię robić takiego pancerza na telefon


@sosnnaa: No pewnie, zawsze można sobie kupić nowy ekran za co najmniej połowę ceny telefonu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nillkin 9H