Wpis z mikrobloga

Nie moge zdecydowac sie jaki typ wizytowek mam zamowic. Jest kilka opcji do wyboru i sam nie wiem na jaka sie zdecydowac zeby jakosc byla jak najlepsza. Fajnie jakby wizytowka nie starła się po jakimś czasie.
Co polecacie? Jakie wizytowki wygladaja dobrze pod wzgledem jakosci druku oraz jakosci papieru?
- Jaki papier?
- Jakie pokrycie wizytowki? (folia blyszczaca, folia matowa, folia SoftTouch, lakier UV, brak pokrycia)
- Jaki typ druku?
Napisalem z zapytaniem do kilku drukarni o przeslanie zdjecia matowej i blyszczacej przykladowej wizytowki i zadna mi nie odpisala xD Irytuje mnie takie podejscie do klienta ;)
btw. ogarniam projektowanie wizytowek (spady, cmyk, eksport do pdf, zamienianie na krzywe itd)

#grafika #dtp #wizytowki
  • 5
@piepia: może zadzwoń to prędzej się dobijesz, raczej druk wizytówek to nie jest priorytet na zarobek 100zł to się nie dziw że nie rzucą wszystkiego i Ci będą wysyłać.
@piepia: Jak dla mnie najlepsze połączenie do tej pory dawał papier 350 kreda, folia soft touch. Typ druku to offset oczywiście. Elegancko wyglądają, folia jest na prawdę wytrzymała.
Ja bym Ci polecał viperprint.pl
Nie tylko mają wszystko o czym piszesz ale też możesz zamówić na ich stronie darmowe próbki. Tylko do tego trzeba się zalogować, ale i tak to zrobisz bo dają 20 % rabatu na początek.
Ja robiłem plastikowe wizytówki (pracuje w usługach budowlanych - normalne po chwili mogły by już być pogniecione)
http://www.viperprint.pl/eprint8/nr/BK019/ te konkretnie - i mam już je około roku i nic im się nie stało.