Wpis z mikrobloga

#3ds #nintendo #pytanie Ktoś mi potrafi streścić o co chodzi z clubcardami nintendo? Bo dostałem taką zdrapkę do MH4U, ale z kolei na ich stronie jest napisane, że zaraz to zawieszają. Dostanę tam coś sensownego za te 250 pkt., czy szkoda zachodu?
  • 14
  • Odpowiedz
@Czaper: Praktycznie do niczego się to nie przyda. Tapetę można kupić ale to taka byle jaka i możesz jej kopie sciągnąc z internetu w lepszej rozdzielczości. Jakieś wartościowe rzeczy zaczynają się od kilku tysięcy punktów. Musiałbyś zarejestrować ok minimum 10 gier. Teraz program jest zamykany na rzecz nowego który będzie gdzieś pod koniec roku.
  • Odpowiedz
@Czaper: Jeżeli nei masz zamiaru korzystać z tego i nie potrzebujesz tego kodu to ja z chęcią bym przyjął taki. Mam kilka tysięcypunktów i chcę dozbierać na na konsolkę za 7000 punktów :)
  • Odpowiedz
@Czaper: Sam sobie tworzysz awatara albo z aplikacji która go robi ze zdjęcia które robisz sobie sam. Wszystko za darmo. Z klubem jest jeszcze tak że jak już coś wezmiesz za punkty to N wysyła za darmo tylko do Niemiec Szwajcarii i Austrii i nigdzie indziej nie wysyłają.... Beznadzieja
  • Odpowiedz
@nokash: Nie martw się, nie zmarnuje się, widzę teraz, że za uzbieranie 300 dają gold status i spokojnie mogę sobie za to kupić jakieś starocie. Kupię Zeldę i będzie. ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@i386: Ok. Ale to juz z nowego klubu który bedzie po wrześniu. Obecne punkty nie bedą na nim działa. Bedzie nowy system punktowy. Obecne punkty skasuja sie do maja także trzeba jewykorzystac. obecnie nic sie nie pojawia w klubie nowego. Była raz sciezka dzwiekowa z Albw ale po kilku godzinach zdjeli. reasumujac to mamy jeszcze ok 3 miesiecy zeby cos wziac za punkty.
@Czaper:
  • Odpowiedz