Wpis z mikrobloga

#kodi #xbmc Da się w ogóle jeszcze zainstalować wtyczkę Polish TV? Mam aktualne kodi i super repo. Próbuję to zainstalować i downloading 0% ciągle. Jakiś czas temu jeszcze za czasów xbmc miałem ten sam problem :/

Próbuję na andku, ale na linuxie z tego co pamiętam było to samo ... ktoś coś?
  • 18
@rzet: a ja będę. Wolałbym zapłacić za legalne jakbym miał wybór.

Niech sobie dostawcy pójdą po rozum do głowy i zaproponują alternatywę to zapłacę z miłą chcęcią nawet odrobinę więcej
@npsr: e-screen ma lepsza jakość, epg w swoim dodatku do kodi, tylko trochę mniejszy wybór od weeb.tv. Kup premium na 3 dni i potestuj. A sd-xbmc cholernie ciężka jest
@rolfik_r1: no i śmiga i ma swoją aplikację na andka. Póki co pozytywnie :D
@rzet: to właśnie jest problem. Ja nie chcę wspierać nie legalnego biznesu, ale wybacz: jeśli ktoś mi oferuje aplikację mobilną, telewizję przez przeglądarkę, xbmc itp a żaden inny dostawca tego nie robi to biorę dostępną usługę. I płacę, więc nie obchodzi mnie to kto to dostarcza.

Wystarczyłoby, żeby np. nc+ stworzył podobną platformę i policzył sobie
@npsr: u mnie na XBMC HD działa, androida nie mam. Mam nadzieję, że za jakieś 18 miesięcy, jak mi się skończy umowa z nc+ to już to będzie na tyle rozwinięte, że będzie działać szybko i bezproblemowo. Albo nc+ wprowadzi coś ciekawego. Muszę tylko jeszcze moje rPi upgradować do 2 i będzie ok. Zwykle mi ogarnia w miarę fajnie, ale czasem mu brakuje wydajności, widzę różnicę pomiędzy np. Genesis na kompie