Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu
@Loloman: @Manny_Ribera: Tylko udowadniają że Korwiniści są hipokrytami, bo na grupach facebookowych i na forach prześcigacie się (korwinokuce) w sposobach na wyłudzanie podpisów kłamiąc czego dotyczy dana lista, nawet na mirko ktoś wrzucił screena z takim poste to prześcigaliście się w sposobach jak to zrobić, a teraz najeżdżacie na kolesia że oszust i kantuje Ojczyznę. Patrioci, psia ich mać.

Pokazujecie tylko że "nowa" siła na polskiej scenie politycznej jest tak samo zakłamana, skłonna do oszustw i fałszywa jak cała sztafeta poprzednich, nie wiem jak naiwnym trzeba być żeby wierzyć w skłonność do stworzenia uczciwego państwa, skoro wybór władzy należy rozpocząć od oszustwa.

Nie popieram składania nieprawdziwych danych na listach i uważam to za karygodne. Ale jeszcze gorsza jest dwulicowość gimbusów #!$%@?ących jak bardzo rząd ich wyruchał na podatkach i jak za korwina będzie uczciwie.

Jestem prawakiem i nie wycierajcie sobie gęby "prawicowstwem" bo wasza wizja świata jest tak realna jak ta marksa.
Moim zdaniem to co głosi #krul to utopia, bo wolny dostęp do leków (w tym antybiotyków) spotęguje to co #!$%@?ą ci kretyni antyszczepionkowcy.

#jkm #korwin #gwardiakrula #wybory #4konserwy
  • 20
  • Odpowiedz
@HowToTrainACat: Ale ja nie jestem korwinistą, więc o co chodzi? Ja nawet Korwina nie lubię... Jestem prawicowcem i może tyle mam z nim wspólnego, choć mam inne poglądy w wielu sferach. W bardzo wielu...
  • Odpowiedz
@HowToTrainACat: Ja się bardziej zastanawiam czemu przez większość zostało zakopane jako "informacja nieprawdziwa" albo "nie nadaje się", gdyby chodziło o dziecko Tuska to by od razu wykopali. W komentarzach pojawiły się głosy aby nie mieszać rodziny w politykę. Taka podwójna moralność. Zgadzam się że to nie wina Korwina co jego córka robi, ale jak już wykopujemy coś o członkach rodziny polityków to bądźmy konsekwentni.
  • Odpowiedz
@HowToTrainACat: Dodam tylko że wizja Korwina to Utopia nie bez powodu. Jak sam Korwin wspominał - trzeba celować na szczyt, mimo że wiadomo że się go nie osiągnie, trzeba dać ludziom cel. I o to tutaj chodzi. Chyba nikt nie wierzy w to że Korwin planuje wprowadzić wszystko co mówi... Utopia to cel, droga po której powinno się iść i to wszystko właściwie, więc robienie tutaj mu zarzutów to trochę
  • Odpowiedz
Utopia to cel, droga po której powinno się iść i to wszystko właściwie, więc robienie tutaj mu zarzutów to trochę głupota, bo myśli słusznie.


@Loloman: To niech znajdzie cel do którego chce dążyć, bo na razie to może skonczyć się na tym że każdy bedzie mógł kupić antybiotyki jak chleb a podatki jakie były takie bedą
  • Odpowiedz
@HowToTrainACat: No, genialna argumentacja... czemu niby podatki miałyby być jakie są (co jest po prostu niemożliwe w tym do czego dąży Korwin i to że podatki będą niższe jest w 100000000% pewne, nie wiadomo tylko o ile... co innego wydatki rodzin czy coś).
A co do antybiotyków - cóż, tutaj mam zdanie inne niż Korwin i uważam że jak szczepienia powinny być obowiązkowe, tak samo z antybiotykami. Zgodnie z twierdzeniem
  • Odpowiedz
czemu niby podatki miałyby być jakie są (co jest po prostu niemożliwe w tym do czego dąży Korwin i to że podatki będą niższe jest w 100000000% pewne, nie wiadomo tylko o ile


@Loloman: Możliwe że o 0%, bo z takim kołowaniem sobie głosów większość osiągniecie za 4 pokolenia.

cóż, tutaj mam zdanie inne niż Korwin


@Loloman: Ale to na Korwina mam głosować, czy na Ciebie?
  • Odpowiedz
@HowToTrainACat: Tyś debil, czy udajesz? Czemu używasz stwierdzenia "osiągniecie" pisząc do mnie skoro chyba wyraźnie coś napisałem?

Choć, z drugiej strony pisząc jakieś absurdalne rzeczy o 0% zmniejszeniu podatków w wizji Korwina, trzeba mieć coś lekko z głową... można się kłócić o:
- o ile się zmniejszą podatki (bo zmniejszą się na 100%).
- czy nie wzrosną mimo wszystko wydatki osób by pokryć to samo co dawało państwo (tak tutaj można dyskutować!!!).
Co nie zmieni faktu że
  • Odpowiedz
@HowToTrainACat: Ej Zielonka weź usuń konto. Najpierw wołasz korwinowców - już jeden odpisał że nim nie jest. Potem się przypierdzielasz że oszukują bo oczywiście wszyscy zbierający dla Korwina to kryształowi ludzi - taki sam odsetek oszustów będzie statystycznie co w innych ekipach zbierających podpisy
  • Odpowiedz
Choć, z drugiej strony pisząc jakieś absurdalne rzeczy o 0% zmniejszeniu podatków w wizji Korwina, trzeba mieć coś lekko z głową... można się kłócić o:


@Loloman: nie piszę o wizji bo w wizji ona ma ich usunięcie, piszę o tym co jest w stanie realnie zrobić.
  • Odpowiedz
@HowToTrainACat: Czy dla ciebie jakiś anonimowy sposób na zbieranie podpisów jest wyznacznikiem mataczenia wszystkich zwolenników Korwina? Błagam cię, konkrety, dowody, a później osądy. Z resztą tylko na tym opierasz swoje "bóldupienie".

Ale jeszcze gorsza jest dwulicowość gimbusów #!$%@?ących jak bardzo rząd ich wyruchał na podatkach i jak za korwina będzie uczciwie.


Ale co ma dwulicowość (czym spowodowana?) do faktów i planu Korwina? Przecież to zdanie jest
  • Odpowiedz
@HowToTrainACat: No realnie nic. Właściwie nie ma o czym gadać, skoro realnie nawet jak wejdzie do sejmu to nic się nie zmieni. To chyba było od początku oczywistę ze gadamy o jego wizji i tym co realnie z tej wizji gdyby miał władzę przez dłuższy czas byłby w stanie zrobić (czyli nie mówimy o utopii, ale realnych zmianach gdyby miał władzę).
Więc realnie Korwin nie zmniejszy podatków, ani nie zwiększy,
  • Odpowiedz
@Loloman: Moim zdaniem wejście Korwina do Sejmu to dopiero początek tzn. systematyczne pokazywanie w mediach, promocja poglądów, subwencje wydawane na promocję idei. Obecnie będąc na uboczu mogą go zlewać ciepłym moczem dlatego wielu traktuje go marginalnie.
  • Odpowiedz
@Manny_Ribera: Nawet... ale on i tak tego pewnie nie dożyje :) Bądźmy szczerzy, wejdzie do sejmu i znając życie kopnie w kalendarz nim się kadencja skończy, a to skończy jego partię, bo to jedyna osoba z prawicy która jest rozpoznawalna. Szkoda ze scena prawicy to gdzieś jedynie 5-7%... cóż, socjalizm jest po prostu "wygodniejszy" dla głupich ludzi, więc nie ma co im się dziwić.
  • Odpowiedz