Wpis z mikrobloga

@Szulers: w monkach w Polsce każdy się będzie wyróżniał. większość ludzi nawet nie wie, że taki fason istnieje. Jeśli Ci nie przeszkadza, że będziesz odstawał to noś, czemu nie ;) To raczej casualowe buty. Możesz też poszukać zamszowych, będą nieco bardziej "stonowane".
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Nytalith: Mam już zamszowe buty. Te mi się bardzo podobają i mają wszystko co szukam w monkach. Do tego ta cena. Tylko tak już jestem tryhardem i z tymi monkami to będzie przesada.
@Szulers: Takie buty na studia? Kojarzą się z prawnikami z 1szego semestru prawa.
Ale ogólnie są ładne, dobre spodnie, koszula i fajny zestaw, na jakiś egzamin spoko, bo o ile to nie jakiś biznes pro elo prawo kierunek to będziesz odstawać. Nie wiem czy normalne brogsy nie byłyby lepsze.
@Szulers: Bez przesady, to obuwie, które można nosić na co dzień. Owszem, w Polsce nie są jeszcze aż tak popularne, ale jak dobierzesz do tego odpowiednie ciuchy, to będziesz wyglądać bardzo dobrze. Podrzucam Ci link do casualowej stylizacji z monkami http://www.outdersen.com/2014/06/szary-kardigan-brazowe-monki-grey.html

Ogólnie to rozumiem bekę ze studentów pierwszego roku prawa, którzy chodzą na wykłady w garniturach i takich zachowań radzę unikać. Ubiór nieadekwatny do sytuacji. Jednak jeśli chodzi o monki, to