Wpis z mikrobloga

@Jestdobrze: to jest właśnie bardzo inteligentne! Wiadomo, jakie jest naczelne hasło wykopu - "Są cycki, jest główna". Jest to ze strony Puzzli inteligentny żart i wyśmianie takiej konwencji. Trochę uśmiechu i pogody ducha w te święta, nie ma sensu się pieklić :) :)
@Jestdobrze, @100piwdlapitosza: nie wiem co Wy macie za problem ze swoją osobowością, ale obieracie zły tok myślenia i jesteście czymś zaślepieni i nie widzicie prawdy jaka jest.

Robicie niepotrzebną aferę w okół niej z kilku powodów, których nie jestem w stanie do tej pory zrozumieć.

Po primo: Nie pokazała cycków, ale sam dekolt z kawałkiem biustonosza. Tasujecie się do redtuba i oglądacie prawdziwe attention whore, podczas gdy tu dziewcze pokazało
@100piwdlapiotsza:

Pozwolę wejść sobie między wódkę a zakąskę.

Co on powiedział, że zasłużył na mordobicie? Czytałem te komentarze i nic takiego nie pamiętam - natomiast każdy ma prawo do krytyki zwłaszcza działań które mogą wydać się kontrowersyjne.
@100piwdlapiotsza: Zareagowałeś emocjami, a z tego jak wiadomo nie ma nic dobrego. Agresja rodzi agresję, więc nie dziw się, że ta sytuacja tak się ułożyła. Wystarczyło trochę ochłonąć i napisać to spokojniej i z chłodnym podejściem do sytuacji.