Wpis z mikrobloga

@egoistyczny_logistyk: dostałem do ręki nowy oryginalny pad, sądziłem że to podróbka nieco lżejszy, plastik inny, podobno taki model dołączony jest w komplecie do super slimów. Jak pozwoli ci go rozkręcić to super, a jak nie to nim potrząśnij jak lata tam coś to go nie bierz.
@iszacht: no gdyby tamten był tak słabo zrobiony jak na filmiku, to bym go poznał. W sumie mogę zabrać ze sobą swój oryginał do porówania.

Bardziej boję się o jaką pordróbkę, która będzie robić problemy już po podłączeniu do konsoli... chyba poczekam trochę i poszukam czegoś z potwierdzonego źródła. Dzięki.
@egoistyczny_logistyk: chyba nikt tutaj nie ma takiego pecha do podróbek jak ja, weż oryginał, porównaj, sprawdz wysokość przycisków, analogi i tylnie, proponuję porównać wagę i czy otworek do restartu działa, ale to i tak może nie starczyć bo trafiłam 2 takie, które wyglądały na oryginały a po rozkręceniu prawda była smutna, może ci też przechodzić w stan uśpienia itp po 5 min bezczynności, temat rzeka-ja bym kupiła jednak w stacjonarnym i