Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam problem z GPSem w Lumii 535. Gdy włączam here maps, to pokazuje mi złą lokalizację (pokazuje, że jestem ok. kilometr dalej, niż naprawdę). Problem nie występuje, kiedy jestem połączony przez wifi.

GPS = problem
GPS + transmisja danych = problem
GPS + wifi = działa

Problem występuje także w przypadku innych programów (jak np. GPS SATELLITE). To nie jest wina mapy, telefon widzi się w innym miejscu, niż jest. ;/

Co zrobić?

#windowsphone #bojowkawindowsphone #lumia #lumia535
  • 17
@kaskaderMike: Próbowałem. Zastanawiam się, czy to nie wina tego, że np. tak naprawdę w ogóle mi nie łapie fixa. Ile trzeba średnio czekać i czy pokazuje poprawny adres w pomieszczeniach będąc przy oknie?
@najman: Mi pokazuje w 2 sekundy (L920). To próbuj dalej, zrób kopię zapasową i HardReset, ewentualnie możesz spróbować to, od czego naprawy zaczną w serwisie czyli ściągnij Nokia Care Suite, podepnij telefon i program zrobi wszystko sam za Ciebie (wykryje, ściągnie i zainstaluje ostatni release oficjalnego softu).
@strazpozarna: xD Telefon reklamowany 6 razy i zwrot pieniędzy. Żałuję, że nie reklamowałem od razu z tytułu rękojmi. Nawet jak naprawili, to po miesiącu się zepsuł. Już od jakiegoś czasu mam Xiaomi Mi4.