Wpis z mikrobloga

Po ostatniej akcji "Narysuje co wymyślisz" podjarałem się troszeczkę na nowo malowaniem. Tworzę nowy tag, pod którym będę umieszczał swoje obrazy - #lapkobrazy , miejmy nadzieję, że powstanie ich w najbliższym czasie dużo :)
Na pierwszy ogień idzie staroć - Obraz z 2011 roku, który znalazłem między pierwszym a drugim daniem na obiedzie u rodziców. Jedna z pierwszych, stworzonych przeze mnie za pomocą pędzla rzeczy, która mi się spodobała. Stworzone na studiach na zajęciach z malarstwa. Model, który towarzyszył nam na każdych zajęciach. Mam wrażenie, że pamiętam jego twarz na pamięć.
Moje dwie uwagi co do wykonania:
1. Drugie źródło światła - białe, ostre światło po lewej stronie daje bardzo fajny efekt. Polecam stosowanie takich smaczków. W rzeczywistości model oświetlony był miękkim światłem dziennym, ale postanowiłem zaszaleć i dodać trochę ostrego, intensywnego światła z jednej strony. Tworzy pewien klimacik i pełni podobną rolę co kontury.
2. Starzy ludzie - kocham ich. Stary dziad jest świetnym obiektem do malowania. Nie musisz się martwić, że wyjdzie brzydko, bo jest brzydki. Dodatkowo można bardzo polubić zabawę przy wystających kościach i wszelkich zmarszczkach #nohomo #nogerontofilia

#pokazmorde #hobby #rysujzwykopem #malarstwo
lapko - Po ostatniej akcji "Narysuje co wymyślisz" podjarałem się troszeczkę na nowo ...

źródło: comment_zGuRk4m3lPm4UwQkua0xwQxjXOacgaYI.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz