Wpis z mikrobloga

Wykopki z głównej w znalezisku dla fanów #architektura:

Ładny meczet, ładnie płonie.

Komentarz usunięty przez moderatora ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podpalilbym ;-)

zakop (uprzednio wysadzajac w #!$%@? i robiac duza dziure w ziemi)

zdjęcie eksplozji

a muzułmanie w Egipcie zrobili z historii tego kraju jesień średniowiecza, a na całym Bliskim Wschodzie #!$%@? setki kościołów katolickich. i co mam ich głaskać po brodach i spuszczać się nad ich budą?

wstyd to krasc. bronic wlasnej nacji przed zalewem zbrodniczej ideologii to zaszczyt.

#!$%@? im w dupe w ten meczet jaki by nie był.


http://www.wykop.pl/link/2399580/jeden-z-najwiekszych-i-najpiekniejszych-meczetow-na-swiecie/

#shitwykopsays #neuropa
  • 41
@ForThoseWhoKnow: Nie wiem, serio nie mieszam się w politykę, bo widzę tutaj, jakim bagnem są te gównoburze neuropy z konserwami. Ale jak widzę, co oni #!$%@?ą w UK/Francji/Niemczech, to nie dostrzegam innej możliwości. My im pozwalamy tu imigrować i dajemy im socjal, a oni nas i tu i u siebie prześladują. To jest przecież chore, nie widzisz tego?
to nie jest tag dla dbających o poziom wykopu?


@Spaceman_: Bardziej dla ekstremalnych zwolenników poprawności politycznej + do wrzucania śmiesznych obrazków o Żydach.

Co do samego znaleziska to część ludzi na wykopie nie rozumie, że sprzeciw wobec islamizacji Europy i krytyka tej religii nie jest równoznaczna z jakimiś morkowiczniczańskimi snami o masowej eksterminacji.

a ja mezquitę w Kordobie. Wspaniała.


@Spaceman_: Wiem :). Całą południowa Hiszpania usiana jest zabytkami Maurów. Np
źródło: comment_1Ccq6fWuVDjqzcwByyBnqnQElRqiZWmx.jpg
@goompas: @kocham_jeze: duh, przecież to głównie prawicowcy nie chcą muzłumanów u nas, a zaraz potem krzyczą, że hurr durr wolny rynek chcącemu nie dzieje się krzywda i każdy może robić co mu się podoba jeżeli nie ogranicza tym drugiej osoby. A prawda jest taka, że wybudowanie meczetu nikomu nie szkodzi. Szkodzą islamscy ekstremiści, którzy mają ewidentne problemy z mózgami, natomiast sama religia nie jest przecież zła.
@ForThoseWhoKnow: Widzę, że mam tu człowieka bez argumentów, który popadł w nieprawdziwe twierdzenia.

@kocham_jeze: Dobry muzułmanin chce surowej kary za obrazę proroka i islamu, dobry muzułmanin chce islamizacji czego tylko się da, dobry muzułmanin chce szariatu, zakazu alkoholu, kar za zdrady małżeńskie, seks przedmałżeński, za próbę nawrócenia ludzi na inną religię, śmierci i więzienia za homoseksualizm ect. Liberalni muzułmanie jako większość to usnuty na potrzeby propagandy mit.
@kocham_jeze: no ale kategoryzujesz stwierdzając, że religia jest zła, bo są ludzie, którzy w imię tej religii zabijają innych. No i co z tego? Ludzie zabijali w imię nacji, innych religii, w imię własnych przekonań, z powodu zdrady, etc. To, że jest duży odsetek ekstremistów jeszcze o niczym nie świadczy. Teraz uważaj, znam kilku muzłumanów i żaden z nich nie lata z bombą w plecaku i nie nawołuje do zabijania niewiernych.
@ForThoseWhoKnow: Zanim postaram ci się odpowiedzieć najpierw ty powiedz mi, czy twoje pytanie to trollowanie, czy zostało zadane na poważnie?

@kocham_jeze: entuzjasty lepiej nie tykać. Ciężki przypadek fanatyzmu. Ostatnio próbował mi wytłumaczyć, że skoro w Norwegi deportowano 260 Polaków na 200 tysięcy, to jesteśmy tam takim samym problemem jak Nigeryjczycy, których deportowano ok 560 z liczącej ok 2000 osób społeczności.

@Spaceman_ masz powyżej odpowiedź do czego służy tag neuropa :).
liczba wszystkich deportowanych nie wynosiła 200 tysięcy, a jedynie 5000


@wyindywidualizowanyentuzjasta: Czytanie ze zrozumieniem prawie dobrze.

Na szczęście na egzaminie gimnazjalnym nie jest wymagana znajomość takiego słownictwa, więc istnieje szansa, że w przyszłym roku zdasz.


@wyindywidualizowanyentuzjasta: Kultura osobista na wysokim poziomie.

Zresztą marnowanie czasu na jakiegoś śmiesznego mizogina, który na awatarze ma symbol upokorzenia i zniewolenia setek milionów kobiet to bezsens. Ciekawe w jaki sposób cię skrzywdziły, że tak bardzo
@kocham_jeze: Spójrz, kto pierwszy wyjechał z wyzywaniem mnie od fanatyków mimo, że nawet do niego nie pisałem. Z resztą nie pierwszy raz ten człowiek udowadnia, że nie umie dyskutować, jedynie wyzywa albo opluwa.

Zresztą marnowanie czasu na jakiegoś śmiesznego mizogina, który na awatarze ma symbol upokorzenia i zniewolenia setek milionów kobiet to bezsens. Ciekawe w jaki sposób cię skrzywdziły, że tak bardzo ich nie szanujesz.


@Aleksander_Newski: Powiedział człowiek ze zdjęciem
Hehe genetyczny prawak jest genetyczny,


@ForThoseWhoKnow: Rozumiem, że od dzisiaj wszyscy postępowcy i zwolennicy wolności nazywani są prawakami? Ciekawa nomenklatura, ale jak sobie chcesz.

Bo jak na razie powiedziales tylko, że islam jest zły bo tak


@ForThoseWhoKnow: Islam jako religia jest zły, bo skrajnie nie szanuje kobiet. W myśl islamu kobieta ma być absolutnie poddana woli męża/ojca/brata. Wyrazem tego jest choćby przymus zakrywania włosów, głowy bądź twarzy w zależności od
źródło: comment_NZEgxn3nTIbfh0eUb9SjWCluBPZwZ4wl.jpg