Wpis z mikrobloga

@The_Apostate: Albo mi się zdaje albo mnie szufladkujesz .... po 1 odsyłam do tego wpisu który pokazuje, że nie jest tylko dla gimbazjalistów muzyka ( swoją drogą.... zespół powstał przed moimi narodzinami, podobał się ludziom więc o co #!$%@? chodzi ? ) po 2 nie wiem jaka jest wg ciebie dobra muzyka, podziel się nią a skonfrontuje ją ze swoimi gustami. Nie wszystko musi się podobać a określenie ''pank dla
  • Odpowiedz
@lukaszwasyl: lulz, @rakkenroll ci przecież wszystko powiedział

Co to za argument, że się podoba, weekend też się ludziom podoba i co powiesz mi, że robią dobrą muzę? A obecność na festiwalach ani tym bardziej woodstocku wcale nie jest zodnymwyznacznikiem jakości, żodnym. Ale widzę że się nie dogadamy, zwłaszcza że piszesz, żę się o gustach nie dyskutuje. A jak chcesz zobaczyć co słucham zapraszam na mojego lasta, mintaj666 to mój
  • Odpowiedz
@The_Apostate: Nie gadajmy może już o gustach bo nic z tego nie wyniknie. Mam na to swoje zdanie, lubię ten zespół ( nie jestem jakimś mega fanem ) tak samo powie kilka osób. Ale lekko mnie poirytowałeś tym wrzuceniem do worka pt'' pank dla gimnazjalistów '' Podrzuć coś ciekawego z ''panka dla dorosłych''
  • Odpowiedz