Wpis z mikrobloga

Siemanko
Chcę wam dziś przedstawić Armę III lecz z jednym konkretnym modem, a dokładniej modem o nazwie EPOCH.

Czym jest EPOCH? Jest survivalem w Armie.

Zaczynamy od wyboru servera, a tych jest masa lecz niestety nie znalazłem ani jednego polskiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
do wyboru mamy dwa tryby rozgrywki:
PVP - Jesteś łowcą ale i zarazem zwierzyną na którą polują inni gracze, nie grałem za wiele na tym trybie więc nie mogę za wiele o tym powiedzieć.
PVE - Tutaj głównie jesteś łowcą, handlarzem, poszukiwaczem i budowniczym w jednym. Naszymi jedynymi przeciwnikami są Ai którzy czasem potrafią zaleźć za skórę.

Mod dodaje trochę przedmiotów między innymi niektóre bronie jak M107, AKM czy M4. Fajną opcją jest tu crafting za pomocą którego możemy stworzyć zestaw do naprawy naszego pojazdu czy elementów z których zbudujemy swoją własną bazę. Właśnie bazy są najciekawszą rzeczą jaką znajdziemy ponieważ w nich możemy przetrzymywać nasze łupy i pojazdy. Jeżeli już przy pojazdach jestem to warto powiedzieć jak je nabyć, otóż znajdujemy je na drogach, stoją sobie bezpańskie aż ktoś je przygarnie.


Mod jest bardzo ciekawy i stale się rozwija a na dziś dzień waży ok 1GB
Do pobrania tutaj:


Moja ocena to 7/10 ponieważ zdarzają się błędy oraz desynchronizacje.


Zapraszam do wątku #kojociaocena gdzie od czasu do czasu napisze w co warto zagrać,a w co nie i jaki film jest warty obejrzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8