Wpis z mikrobloga

@nevarion: Wydaje mi się, że nie jest to pudełkowa wersja i na stronie jest mylny opis. Tutaj kierują na muve.pl w sprawie wersji cyfrowej, a na samym muve.pl na banerach można zobaczyć jedynie "digital". Nie ryzykowałbym w tym momencie jeśli zależy ci na pudełku. Poza tym na tej wersji za 140 zł nie ma w ogóle Cenegi na screenie, a na pudełku, gdy gra w końcu wyjdzie w takiej wersji na
@Bethesda_sucks: nie zalezy mi na pre orderze, tylko wersji pudelkowej. A z reszta wolalbym wydac kase na solidne crpg, ktorych nie bylo kilkanascie lat na rynku niz na jakas strzelanke z #!$%@? grafika, ktora skoncze grac po 5h.
@sabtuzdeamon: napisalem

@Bethesda_sucks: musze sie zastanowic, lubie grac w rpgi w polskiej wersji, przynajmniej kinowej. Ale jesli ta gra zapewni zabawe na dlugie godziny to musze sie jej bardziej przyjrzec.
@sabtuzdeamon: nie, nie tylko u nas. Wszędzie. Szczególnie jeżeli chodzi o tytuly premierowe. Zresztą - zwróćcie na to uwagę przez najbliższy czas. Sami się przekonacie. Ja nie mówię tutaj o polityce sklepów, tylko wydawców. Przykład - gry Ubi, GTA V, Pillars.
@Muve_pl: Przykład jak żaden - Ubi od zawsze #ubisoftcwel, a GTA wchodzi na Social Club, więc dalej będzie jak najbardziej digital. Wydawcy owszem - mają problem z pchaniem towaru na zachód, ale jakoś podczas stockowania się w polskich hurtowniach nigdy tego nie odczułem, dlatego taka marża była zwykle tylko #widzimisie. Dodatkowo miał Steam tak bardzo wykluczyć ruskich, a dalej latają gifty i klucze ściągane ze wschodu po sklepach.

I