Wpis z mikrobloga

No elo.

Na początek: chciałbym zwrócić uwagę na tutejszego śmieszka poza kontrolo. @topt potrzebuje bardzo dużo atencji, w końcu zgaduję że jest bardzo nieszczęśliwy, także każdy komu los naszej zielonki nie jest obojętny niech napisze:


Może wtedy przestanie robić gównoburze. A jeżeli jego los jest wam po prostu obojętny i chcecie żeby usunął konto po prostu czytajcie dalej.

A co do betów. (stan na 14:00)

Orbit vs Ducks
Oba teamy mocno średnie, kaczki wczoraj ładnie pokazały się na daście (w końcu szwabska mapa) za to zostali wyeliminowani na Cache. Orbit wczoraj prawie ugrało TSM na Inferno, ale niestety zabrakło szczęścia. Mecz mocno 70/30 w stronę Orbit, pyth był wczoraj godlike, ICB na kaczki albo skip. ja skip

fata1 vs data
Mecz który dzisiaj jest synonimem hazardu. Oba teamy grają w ESEA Open, z kilkoma ludźmi z Data grałem na pugach, jakoś specjalnie nie błyszczeli skillem poza uCr0 grającego w Data (którego podejrzewam o exe). Także mały bet na data albo skip. ja skip

EnvyUs vs HR
70/30 w stronę Envy wg mnie (głównie dlatego bo BO1) dlatego albo milutko mały bet na HR albo skip, bo ryzyko > nagroda w tym meczu. ja skip

Fnatic vs LGB
70/30 bo BO1, dużo może się zdarzyć, procenty na fnatic nie tęgie, skip albo mały na LGB, ja skip

Property vs ex-ESC
Po wczorajszym melo inferno i graniu 4v4 nie mam nerwów na oglądanie BO1 przez 2 godziny. Powinni ugrać to nasi, ale skipuje bo szkoda mi mrożenia skinów.

Titan vs VP
:)

Dignitas vs (domniemuje) Orbit.
Oba teamy na podobnym levelu, Orbit gra cholernie nierówno, jeżeli Orbit będzie miało mniej niż 35% można rzucić mały bet bo mają szanse to ugrać, jeżeli oczywiście Pyth będzie w tym samym stanie co wczoraj. ja skip

Myszy vs TeamProperty
Myszy ostatnio wygrały z ESC na olofpassie (minimalnie), nie wiem jak tam property na Overpassie, ale wydaję mi sie że lepsza AWP onlineJ i Troubley stojący na B skutecznie wygrają tutaj skiny. mecz 75/25 w stronę myszy, takie mecze rzadko się zdarzają, dropuje połówke (120) na myszy.

OnlineBots vs imperial Dragons
Nie mam pojęcia kim jest drugi team, wiem kim jest pierwszy, bandą tępych Bobów którzy są w skillu gdzieś w okolicach MGE/Szeryfa, przegrali chyba każdy możliwy mecz na landżu. Ze względu na tą historie zachęcam do zostawienia mini beta na smoki albo skip. Ja skip

mouz.online vs Titan(ic)
Well, myszy online, Mirage, KrzyśJ po łatwym Overpassie może rozwalić Titanic a Troubley może się dla nich okazać nielada problemem. Mecz jest 50/50. Oddsy na landzu takie dobre, mały bet na myszy z mojej strony :)
Dropuje 50 na myszy.

Envy vs Fnatic
Mecz 50-50, ostatni mecz ugrał Fnatic na LANie, Flusha na onlineach częściej "podnosi swoją myszkę", ogólnie jeżeli ktoś mocno chce postawić na tym becie niech zobaczy jak poradzi sobie w poprzednim meczu z przeciwnikiem, po czym rzuci hajsem na swojego faworyta. Zobaczę jak Fnatic poradzi sobie z ruchem LGBT, jeżeli LGBT będzie mieć więcej niz 8 rund będę skipować.

To by było w sumie na tyle. Na koniec ogłoszenia parafialne.

Jeżeli jest tutaj ktoś kto bardzo chciałby zrekompensować się za analizy które tu robię, link do dotacji (w skinach, mogę też podać pejpola na PW jak ktoś się bardzo uprze) jest TU Zanim oczywiście wyskoczycie na mnie HURR DURR ZŁODZIEJ POLAK - zostawiam to jako opcje, chcecie możecie, wcale nie musicie, bo to co tutaj robię bardzo mi się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Nie liczę nawet na jakiekolwiek, patrząc na to że nawet plusów na analizach nie chcecie dawać sknery."
JEŻELI PODOBAJĄ CI SIĘ MOJE BARDZO ROZBUDOWANE ANALIZY, WPISY NA TEMAT ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH CS:GO DAJ PLUSA, POLECAM TAKŻE OBSERWOWAĆ NAJLEPSZY LEWACKI TAG NA WYKOPIE BEZ ŻENADY - #lewackiebety ( ͡ ͜ʖ ͡)

  • 41
@psposki: To jest mecz który omijam bo to VP :) Co z tego że Mirage jeżeli VP jest stabilne jak słoń w sklepie z porcelaną, jednego dnia Jarek strzeli Kennego drugiego dnia Apex złapie 4 VP w szczurze. A nie chciałem tutaj dużo pisać bo nie chce mieć bojówki fanbojów pod wpisem
All in na myszy przeciwko property. Może w końcu siądzie pierwszy "high" bet (bo poprzednio mi 2 razy przekładali mecze i zwracali skiny <.< ). Jak zwykle dzięki za analizę i trzymam kciuki za trafność.