Wpis z mikrobloga

Polecam to znalezisko i pytania LajonKa

http://www.wykop.pl/link/2389342/ama-w-niemieckiej-szkole-z-muzulmanami/

Czy pod względem intelektualnym muzułmańska młodzież sporo odbiega od zwykłych uczniów?

Czy muzułmańscy uczniowie specjalnie sprawiają problemy żeby za kare trafić do kozy?

Czy byłeś świadkiem zdarzenia gdy muzułmanie atakowali jakiś niemuzułmańskich uczniów?

Co najbardziej Ci przeszkadza w muzułmańskich uczniach?


More to come, stay tuned
#neuropa
  • 21
@Floyt: w jaki sposób? W taki że zadaje pytania żeby dowiedzieć się u źródła jak jest naprawdę? Haha jezu, myślałem że szczyt żenady neuropa osiąga zmawiając się na zakopywanie znalezisk, ale minusowanie komentarzy z PYTANIAMI to jest już kosmos, nieogarnięta ludzkim rozumowaniem żałosność.
@Groteskowy: No #!$%@?, ja cię bardzo proszę. Pytanie o to czy ktos jest głupszy TYLKO DLATEGO że wyznaję inną religię? Przecież to pytanie godne półgłowka. I nie mówię tutaj o braku doświadczenia. Po przejściu biologii(genetyki) na poziomie podstawówka zna się odpowiedź na to pytanie.
@Floyt: tylko dlatego, że pierdyliard statystyk i badań w całej Europie mówi że faktycznie muzułmanie sprawiają w szkołach problemy. A skoro nadarzyła się okazja, to zapytał u źródła, czyli kogoś kto z nimi się uczy i odpowiedź uzyskał. O #!$%@? wam chodzi, wy naprawde macie tak #!$%@? i smutne życie że musicie gnoić w internecie każdego kto ma inny światopogląd niż wy?
@Groteskowy:
Statystyka. ROTFL. #!$%@?ć biologię, i logikę z której można zrobić #!$%@?ę.

Czy pod względem intelektualnym muzułmańska młodzież sporo odbiega od zwykłych uczniów?

To było pytanie o IQ czyli biologia a to co innego niż przyczyny psychologiczno-społeczne. W dodatku gość miesza to z wyznaniem które do pierwszego ma się jak dzik do sosny. Dalej chcesz toczyć tą dysputę? Naprawdę?

O #!$%@? wam chodzi, wy naprawde macie tak #!$%@? i smutne życie
@kolanoskopia: @LionK prawie w siódmym niebie :D

Prawie, bo nie sądzę, aby odpowiedzi na te pytania go zadowoliły :

To prawda że muzułmańscy uczniowie poprzez poprawność polityczną są uprzywilejowani i więcej im wolno w szkole?

Takiej sytuacji żeby było im więcej wolno nie zauważyłem. Raczej wszyscy są traktowani równo


oraz

Co najbardziej Ci przeszkadza w muzułmańskich uczniach?

Są mi obojętni dopóki mnie nie zaczepiają ( ͡° ͜ʖ ͡°