Wpis z mikrobloga

mirasy mam dylemat

po kolejne juz porazce w lolu, po stykaniu sie codziennie ze spolecznoscia tej gry mam dosc

coraz czesciej slysze o hots i chcial bym w to grac, tylko mam kilka pytan odnosnie rozgrywki
1. czy gra zalezy totalnie od skilla, czy jest to male pay for win?
na stronie hots wyswietla mi sie kupno odrazu jakiegos pakietu i troche mnie to martwi
2. czy da sie grac kiedy ktos wyjdzie z gry ? w lolu totalnie niemozliwe, nie wiem jak tu, nie chce byc uzalezniony od kogos kto ma #!$%@? na gre i wychodzi kiedy chce

#heroesofthestorm
  • 12
@pqp_1: Miał być edit ale się nie dało więc post pod postem.
Jak nie chcesz bulić a chcesz grać, to zapisz się czym prędzej do bety na swoim koncie blizza. Jedni czekają tydzień na dostęp inni pół roku. (ja czekam nadal, ale czasem pogram na koncie kumpla.)
@pqp_1: Gdy ktoś wyjdzie z gry, gra za niego bot. A bot czasem gra lepiej niż mało doświadczony gracz...

Pakiet o którym mówisz to opłata za dostęp do bety + trochę waluty w grze + kilka odblokowanych postsci.

W grze nie chodzi o nafeedowanie się, a o robienie zadań i misji. Nawet przegrywając w poziomach np. 12 do 15 sytuacja może się nagle odwrócić jeśli uda nam się zrobić zadania na
@Yeg128: jesli w hotsie da rade grac bez kogos, to nie bedzie to problem

w lolu jest tak ze przyjdzie jakis zwierzak i nie potrafi grac to psuje komus gre, czesto umyslnie, mowisz mu zeby przestal a on dalej pada

mam nadzieje ze tutaj nie da sie na sile przegrac samemu gry, w lolu jest to standard
@pqp_1: W hotsie wygrywasz tylko dlatego że cała drużyna umie współpracować, więc nie da się wygrac sposobem "na Rambo" ale też prawdopodobieństwo tego że jeden ludek nie będzie umiał grać też się zwiększa. ale to ten, przynajmniej nie musisz czekać całą godzinę aż was przeciwnicy pokonają tylko 20 minut góra ( ͡° ͜ʖ ͡°)