Wpis z mikrobloga

@Blitzkrieg: skończ gimbaze, zrób prawko wtedy pogadamy
Dla zainteresowanych dopowiem że śmigając przez 5 lat wyłącznie bmw (e36 compact->sedan->coupe->e39)
Aktualne e46 zdaje się najlepiej wyważone
@Blitzkrieg: na śniegu, driftem bym tego nie nazwał to raz, a dwa to nie kwestia opon a silnika, w e36 coupe miałem 2.5 bene to można było poszaleć w granicach rozsądku - btw do dziś nie mogę się zobligować by zapasowe opony do latania bokiem w końcu wyrzuć z piwnicy, a aktualnie w e46 mam diesla tak więc szkoda katowania na suchym ala #patologiazewsi , po trzecie skoro sprawia mi to
@mlody025: I taki szczegół... Na śniegu silnik może być słaby, ale żeby miał chociaż 25% ograniczenia uslizgu na tyle, bo z Open diffem się ciężej jeździ... Samochód jest sporo mniej przewidywalny
@Trollunio: Przypuszczam że jak bym napisał że mam nissana tylno napędowego to byłbym TAKI ziom i cumpel, a że beema to już trza gnoić że frajer, świr, kretyn no i #patologiazewsi bo taką już sobie w mediach i internetach wypracowała marka przez pojedynczych kretynów (,)
Nie no, tak jak mówisz - jest frajda i kropka!
Myślę że masz na myśli szpere której próżno szukać w e46 z
@mlody025: Ano właśnie... Niestety często na bmw patrzy się przez pryzmat dresu, a nie fajnych silników i rwd :-( E 36 coupe mimo dresostylu jest mega fajnym autkiem! Tylko trochę słabym, a m niestety nadal trochę kosztuje jak na 20 letni samochód :-P