Wpis z mikrobloga

Wiadomość od @Perlo :

@wykop mozecie mi powiedziec dlaczego jestescie takimi pazerami na kase? Wrzucilem reklame swojej strony ktorej nazwy nie podam, dostalem ostrzezenie ze mam sie zglosic do was po wykupienie reklamy, albo dostane bana xD Smieszne bo milion osob sie tutaj reklamuje, no ale okej. W nastepnym poscie usunalem wszystkie dane odnosnie strony, zrobilem rozdajo, wrzucone 5h temu, obecnier 250 plusow, powinno byc na pierwszym miejscu w goracych w ostatnich 6h, nie ma w ogole. Shadowban bo jestescie lasi na kase? Nie ma tam zadnej reklamy przeciez. #afera #wykop #kiciochpyta #moderacjacontent

Dolaczam link do mojego wpisu ktory jest ukryty w goracych http://www.wykop.pl/wpis/11310058/mireczki-wiem-ze-kochacie-rozdajo-no-to-wykobet-ja/

Pozwole sobie zawolac tez @m__b, powiedz ile rogali musze Ci kupic zebys byl zadowolony?

Edit: Musze sie posluzyc kims innym do wyslania tej wiadomosci, bo moich wpisow w ogole nie widac na mirko xD
  • 21
@Perlo skoro nie widać wszystkich Twoich wpisów na ogólnym mikroblogu to najpewniej masz shadowbana, może popracuj nad kontaktami z użytkownikami żeby zmniejszyć swoją obecność na czarnych listach zamiast szukać spisków? :)
@Deykun: ew wyttlumacz mi jak to jest ze dodalem teraz nowy wpis, ludzie ktorzy mnie nie obserwuja go widza normalnie, wpis o rozdajo tez musieli widziec normalnie, ale do goracych juz nie mam wstepu? to nie jest spisek? xD
@Perlo:
A może zupełnie przypadkiem skrypt shadowbana działa na bieżąco. Może kilka osób dodało Cie na czarną listę widząc Twój wpis o #rozdajo i może to wystarczyło?

Nie wiem jak działa skrypt shadowbana, ale jestem skłony stwierdzić, że Twoja teoria o spisku nadal brzmi bardzo egocentrycznie.
@Deykun: Aha czyli jestes modem ale nic nie wiesz xD A to nie przypadkiem tak ze obrazilem Waszego kolege z Ts i modzi w #!$%@? leca? Bo jakos przez 2 miesiace nie mialem takich problemow, obrazilem wam kumpla i nagle warny za reklame, shadowbany itd. dziwne
@Perlo:
Moderatorzy nie mają magicznego przycisku włączania shadowbanów czy ukrywania wpisów z gorących, ale masz rację i specjalnie w sobotę całe grono moderujące i administrujące Wykop się zebrało żeby Ci dopiec. Jesteś niepoważny.
@Deykun: To w takim razie prosze jako moderator wyjasnij mi czemu wpis ktory byl widoczny dla wszystkich i powinien byc w goracych, nie jest. Jak nie masz takiej wiedzy, to prosze zapytaj kogos kto ma. W koncu jestescie tu od tego zeby pomagac
@Perlo:
Już powiedziałem, że istnieje taka możliwość, że shadowban działa na bieżąco, rozumiem przez to, że na wcześniej dodane wpisy również. I wyobraź sobie, że nie mam na szybkim wybieraniu w telefonie działu IT Wykopu żeby Ci wyjaśniali, że to, że Twój wpis jest niewidoczny to nie spisek mający na celu wykupienie przez Ciebie reklamy w który zamieszany jest cała władza serwisu i moderator któremu ostatnio podpadłeś jak zasugerowałeś później.
@Deykun: No dobrze ale skoro sahadowban dziala na biezaco to musi byc tak: Dodaje wpis z rozdajo, mirki plusuja, ale pare osob dodaje mnie na czarnolisto. Post znika z mirko. Wszystko byloby jasne, gdyby nie to ze potem wyslalem z 3-4 inne wpisy i KAZDY byl widoczny dla osob ktore mnie nie obserwuja, tylko ten jeden jedyny co mial byc w goracych jest niewidoczny... Prosze jasno mi wytlumacz te sytuacje, bo
@Perlo:
Jestem moderatorem i zajmuję się rozpatrywaniem zgłoszeń, a pomagam w ramach mojej wiedzy. Ten wpis nie został dodany przez Ciebie tylko przekopiowany, bo podobno kiedy był dodany przez Ciebie to go nie było widać - dlatego zasugerowałem shadowbana (minimum 2 niewidoczne wpisy).

...zglaszam problem to Twoim obowiazkiem jest pomoc.

Problemy techniczne możesz zgłaszać przez kontakt ze stopki strony wybierając powód "Problemy techniczne".