Wpis z mikrobloga

#balizox

Witajcie, mireczki.
Dzisiaj zdecydowałem podzielić się z wami tym, co udało mi się znaleźć w internecie.
Na początek Joker 200. Ciężko mi to przechodzi przez gardło, ale z racji tego, ze Meteora nie ma nigdzie do kupienia (chwilowo? a może i na zawsze), polecam ten model. A wlaściwie nie ja, ale każdy początkujący flipper, który go używał mówi o nim całkiem pozytywnie. Osobiście mam spore obawy co do jego wytrzymałości i tego, czy okładki nie będą odpadać, ale podobno jest ok. Cena nie jest duża, więc może warto sprawdzić :P Taka alternatywa, gdyby ktoś chciał coś innego niż Walther.
http://www.militaria.banzaj.pl/Noz-skladany-Joker-INOX-JKR200-p341123-sklepy.html

Lecimy dalej. Znalazłem sklep we Wro, gdzie podobno motylki sprzedają, ale chyba dopiero teraz zaczęli je ogłaszać na allegro. Poniżej link do jednego z nich. Miałem łudząco podobnego kiedyś, może nawet kupię. W każdym razie przejdę się tam jutro na 100 procent i sprawdzę jak to wygląda :)
http://allegro.pl/noz-motylek-balisong-butterfly-srebrny-c26-wroclaw-i5056020570.html

No i na koniec coś dla ludzi, którym nie żal więcej niż 100zł. Mianowicie mały Boker, którego raczej normalnie nie dostaniemy taniej niż... jakieś 220zł, a tutaj mamy za 170 :)
http://forum.knives.pl/index.php/topic,167897.0.html


Wołam @ETplayer, bo pytał mnie, co kupić. Co bym tobie polecał? Jokera 200 (echh, nie wierzę, ze to mówię), albo czekanie na Meteora albo Twista (tu link do mojego poprzedniego wpisu, gdzie je opisałem). Chyba, że masz większy budżet :) Wtedy to jest zupełnie inna rozmowa...

#mojehobby #zainteresowania #balisong
  • 13
@Zoxico: W robocie trochę się ubrudził od wiórów, ale dalej śmiga płynnie. "Szef" jak zobaczył moje machanie to stwierdził, że pewnie pochodzę z Kielc (to nie prawda, ale stereotypy jak widać mają się dobrze :D). Flipuje się przyjemnie, do bólu kostek się przyzwyczaiłem, choć ćwicząc teraz te podstawowe triki staram się bardziej uważać.

Próbowałem uczyć się basic Aerial'a, ale na razie to dla mnie czarna magia (załapałem którą krawędź złapać, ale
@miciek335: Heheh, mnie też do Kielc daleko, ale dziewczynę tam miałem, więc byłem nie raz ;) Ćwicz ćwicz! Ja nagrałem już drugi tutorial, ale nie wiem kiedy go wrzucę :) Jeśli wszystko pójdzie ok, to jeszcze przed północą, jednak wątpię czy się uda.


Szefa też wciągnij! ;D
@Zoxico: Ten z allegro z niby wrocławia wygląda dokładnie jak mój dawny Joker, którego jeśli bym chciał mógłbym połamać gołymi rękoma. Był brzydko pokryty farbą, do tego miał straszne nierówności, a materiał z którego był wykonany to nie stal tylko jakieś gównolinium. A ten jest też taki, czy to goły metal? Bo nie mogę dojrzeć, wygląda lepiej wykończony niż ten mój Joker.
via Android
  • 0
@xerxes931: Sprawdzę go jutro. Dzisiaj właściwie. Ten,mktórego ja miałem był nieco inny, bo miał śrubki w ramionach, na calej dlugosci, a ramiona byly gładkie, jak chromowane. No i ten mój był w porzadku. Tylko że był z firmy Crossnar, a ten chyna nie jest z zadnej. Obejrzę go jutro, to powiem o nim coś więcej. Czy tam dzisiaj, mniejsza o to.
Na 90% uda mi się jutro, w sensie dzisiaj, zdobyć
@Jogibabu: >:C
Nie krzyczeć mi tu! Nie siać wrogiej propagandy, przeciwko Guru! Bo pousuwam komentarze! >:C To są jakieś przekłamania! Guru nigdy nie polecał - co najwyżej popatrzył łaskawiej na motylki Jokera (TFU!)!