Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę galerii handlowych, jak muszę tam coś kupić to mnie szlag trafia. Po 15 minutach człowiek jest zmęczony tym hałasem i światłami i jeszcze w każdym sklepie zaczepiają. "Czy pomóc w czymś?" JAKBYM CHCIAŁA POMOCY TO BYM SE KURNA SAMA PODESZŁA. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#galerie #gorzkiezale #riviera
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hiisi: Bo zakupy to się robi z głową, bez obrazy.

Osobiście potrafię "Oblecieć całą galerie" w 15min i się ewakuować, kto Ci nakazuje spędzać tam godzinę, dwie, odwiedzać wszystkie ciucholandy z sławnymi markami, i narobić kilka kilometrów, chodząć w tą i spowrotem.
  • Odpowiedz
@Hiisi: mój brat pracował 2 lata w sklepie nie dla idiotów na dziale foto- te same odczucia jeśli chodzi o muzykę. Plus nabawił się schizy takiego rodzaju, że nawet będąc poza pracą, a już szczególnie w sklepach typu empik i galeriach, miał permanentne uczucie, że zaraz usłyszy za sobą "dzień dobry mam pytanie" - taki stan podwyższonej gotowości, jak nie lekka nerwica. Nie polecam.
  • Odpowiedz
@Hiisi: najwiekszy wybor jest na internecie a jak sie nie potrafi zmierzyc, zeby zamowic odpowiednie ubranie to nawet odeslanie go do wymiany wyjdzie taniej niz kupowanie w galerii. Inne rzeczy tym bardziej.
  • Odpowiedz
@Hiisi: Z tego co wiem to pracownicy po prostu MUSZĄ naprzykrzać się w ten sposób klientom. Szczególnie w drogeriach, podobno pracodawcy ich z tego rozliczają i opieprzają za brak ,,zaczepek" kupujących.
  • Odpowiedz