Wpis z mikrobloga

Czy ja muszę wszystko sam robić @mroznykasztan ?:P

No to tak #lodznapiwo odnośnietego wpisu z wczoraj, proszę mnie się tutaj potwierdzić, kto ma ochotę na złocisty płyn na mieście.

Wstępnie ustalona miejscówka: Chmielowa Dolinka
Proponowana przeze mnie godzina: 19:00
Dzień: dziś/jutro (Zdecydujcie plusami poniżej - atencja się musi zgadzać nie?:P)

Może się to zmienić, jeśli się okaże, że już wszystko zarezerwowane. Powiedzcie też, czy przeszkadza wam dym papierosowy, ponieważ w chmielowej dolince idealnie byłoby zarezerwować salę dla palących (wydaje się być najwygodniejsza na więcej osób). Oczywiście możemy się umówić, że staramy się tam jednak nie palić, ale wiadomo, że to i tak raczej nie uniknione :)

Wołam: @Krol_Wszechswiatu @Wojt_ASR @jurny_juhas @slepowzroczny @kiszczak @idol89 @Xizor @Kwilos @PonuryWonsz @Estilio @bgonzo @jamesbond007

Oczywiście rozprzestrzenianie tego wpisu za pomocą wołania innych osób lub w dowolny inny sposób mile widziane. Im więcej nas tym lepiej :) Niech cała #lodz wie :D
  • 24
@npsr: wstępnie zaplusowałem termin jutrzejszy, aczkolwiek nie obiecuję, że przybędę. Mam weekend pracujący (zdalnie, ale jednak pracujący) i muszę od 6 być na nogach. No bo kto jak nie ja będzie dbał, by internety w Łodzi były dobre i szybkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)