Wpis z mikrobloga

Siemanko

Grą którą wziąłem dziś na "warsztat" jest Robocraft i powiem wam szczerze... jest genialna.

Do tego tytułu podchodziłem z kolosalną dawką wątpliwości które zostały bardzo szybko rozwiane.
Budujemy własnego robota -> walczymy -> zdobywamy doświadczenie, punkty badań i kasę -> ulepszamy robota i lecimy w kolejny bój.
Nie ważne co chcemy zbudować czołg, samolot, poduszkowiec(?), samochód czy co nam w głowie się zrodzi to gra daje nam taką możliwość.
Zbudowanego pojazdu nie musimy na próbę rzucać w wir bitwy, gra daje nam poligon testowy na którym sprawdzimy nasza maszynę i sami ją ocenim pod względem siły ognia i stabilności(latające)
W grze mamy 10 tierów na które wchodzimy w miarę rozwoju naszego pojazdu. Na początku może i nasza maszyna nie pozwala na zbyt długie przetrwanie ale z czasem to się zmienia.
Balans rozgrywki jest świetny w przeciwieństwie do #wot drużyny są z balansowane pod kątem klas pojazdów i poziomu graczy.

Gra jest dostępna ZA DARMO na steam, a wydawanie pieniędzy daje nam tylko to że szybciej zdobywamy kasę i doświadczenie, nie daje nam żadnej przewagi na polu bitwy
.
Dawno nie wciągnęła mnie tak żadna gra więc śmiało mogę dać ocenę 9/10


Zapraszam do wątku #kojociaocena gdzie od czasu do czasu napisze w co warto zagrać,a w co nie i jaki film jest warty obejrzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wyemancypowanykojot - Siemanko

Grą którą wziąłem dziś na "warsztat" jest Robocraft...

źródło: comment_wGZ0uvvLX1YIxD3zxGcgjbPs3AuudGAL.jpg

Pobierz
  • 2
@wyemancypowany_kojot: Gierka całkiem spoko chociaż wkurzają typy na niższych tiera z lepszymi broniami. Leci Ci taki na t3 z pojazdem składającym się z samych kółek albo silników i broń z t5/6. Dodatkowo nużące są tryby gry. Niestety są całe dwa. Walka z bossem czyli graczem na Tier10 i niby przejmowanie punktów ale tak na prawdę team deatchmatch. Nad tym powinni popracować. Fajną zmianą którą wprowadzili jakiś czas temu jest brak kosztów