Wpis z mikrobloga

Czasu ktoś wie gdzie mogę kupić taki uchwyt do sj5000 / gopro w dobrej cenie? Na allegro znalazłem za 69 a na aliexpress dużo taniej bo 9$. Niestety potrzebuje potrzebuje to na wtorek wiec Ali odpada.
Ewentualnie może ktoś ma i chciałby pożyczyć za dobre piwo lub dać mi swoje a ja odkupie ci nowe z Ali.
#sj5000 #sj4000 #sjcam #gopro #filmowanie #aliexpress
xlukasz - Czasu ktoś wie gdzie mogę kupić taki uchwyt do sj5000 / gopro w dobrej ceni...

źródło: comment_NxWPsfKEBQE69ffBtEfuzTAAMbl7HLpg.jpg

Pobierz
  • 12
@xlukasz: co chcesz kręcić? jakoś szczególnie super się ten uchwyt nie sprawdza np przy chodzeniu - kamera drga o wiele bardziej niż przy założeniu na głowę.
@xlukasz: na moto to chyba najlepiej na kasku montować (na wysokości brody). Ten na ramię mam i mnie jakoś nie zachwycił - wolę ten na głowę (minus taki, że się głupiej wygląda) :)
@qerda: no właśnie chciałem uniknąć tego wyglądu z kamerka na głowie. Na ramieniu inaczej to wygląda a i wydaje mi się że mniej powinno drgac niż na głowie.
@elektrot: nie znalazłem jeszcze rozwiązania, które by mnie zadowolilo. Przymierzam się do jakiegoś steadycama żeby przetestować. Na razie jak jadę w góry to zabieram uchwyt na głowę i leki monopod.