Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Przekazałem Wam dużo właściwie wszystko co istotne było w tym czasie .By się nie powtarzać odsyłał będę do tych materiałów .a tylko odpowiadał ewentualnie na nowe elementy . Pozdrawiam Dziękuję .Lech Wałęsa
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lechwalesa: Panie Prezydencie, czy Polska powinna angażować się w konflikt na Ukrainie? Czy wojna z Rosją jest prawdopodobna? Czy Korwin to może być agent obcego wywiadu? Na przykład Rosji?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie, może po dodawanych komentarzach tego nie widać, ale nawiązując dialog z użytkownikami dopisal pan ciekawą rzecz do historii wykopu. Oby tak dalej! :)
  • Odpowiedz
@DOgi: Na Ukrainie angażować się , ale w solidarności co najmniej z Europą , nie pojedynczo .Wojna z Rosją , jeśli Europa będzie Solidarna , nie będzie wojny .Korwin za niepoważny na agenta
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie, czy może Pan pokazać nam strony które powyrywał Pan ze swojej teczki którą wypożyczył Pan z IPN-u na swoje nazwisko?

"W dniu 22 września 1992 r. otrzymałem ponownie te same dokumenty z poleceniem przejrzenia ich pod kątem ustalenia braków. Dokonałem tego i stwierdziłem, co pamiętam, dokładnie brak 21 kart, które zostały wyrwane, o czym świadczyły kawałki papieru. Te kartki zostały wyrwane z poszczególnych tomów, obecnie nie pamiętam
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie, również mam kilka pytań do Pana:

- Kto Pańskim zdaniem wygra wybory prezydenckie? Czy Bronisław Komorowski ma szanse na zwycięstwo w pierwszej turze?
- Jak Pan ocenia Ewę Kopacz na stanowisku premiera?
- Czy Piotr Duda jest szefem NSZZ "Solidarność" na miarę obecnych czasów, czy jednak nie radzi sobie w tej roli?
- Czy oglądał Pan Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej, w których Polska zdobyła brązowy medal? I czy w ogóle lubi
  • Odpowiedz