Wpis z mikrobloga

33-Rodacy nie wykorzystali szansy
1-Potrzebny był system Prezydencki z dekretami- jako szybkie reagowanie na potrzeby i wyzwania
2-Potrzebny był plan Mar szala nowej generacji-by wykorzystać w skali Europy i świata potencjał tak ludzki jak i maszynowy po rozwiązaniu ZSRR i układu WARSZAWSKIEGO
3-Potrzebne było 100 mil jako sprawiedliwe uwłaszczenie i WYKSZESANIE INICJATYWY NOWYCH WŁASCICIELI Wszystko to jednak musiało być osiągnięte na drodze przyzwolenia Narodu to nie nastąpiło i tu jest cały błąd. WAŁESA
34-Wiem że nic do Ciebie nie przemawia ,ale zapamiętaj ,;że za każdy zrealizowany choć jeden z punktów warto było położyć głowę ;;nie zapominaj że większość z nich osobiście zrealizowałem .Kilka CI wyliczę ;
a]. Wycofanie Wojska sowieckiego od początku do końca moja sprawa zapewne pamiętasz
a; traktaty formalizuje rząd i po parafowaniu podpisuje Prezydent [traktat był niekorzystny
ja jechałem formalnie podpisać niekorzystny traktat .Podpisałem i czy ktokolwiek miał
wątpliwości do dziś ,kto tego dokonał może Olszewski a jak i kiedy .]
b]. Umorzenie Polskich długów ½ tyle sobie strona Polska życzyła [kto tego dokonał]
c].Dobicie komunizmu przez strącenie gen Jaruzelskiego z prezydentury [co on by rozwiązał
układ Warszawski i w stąpił do NATO ]
d]. Wyjście do NATO i Unii Europejskiej [ to nie moja zasługa]
e].Odzyskanie możliwości działania związkowych i politycznych to chyba też moja zasługa
w dużej części .
f Możliwości zjednoczenie Niemiec .
35].Długa jest lista moich osobistych osiągnięć i wspólnych ,pokazałem pierwsze z brzegu bez dyskusyjne , a jakie są osiągnięcia Walentynowicz , Gwiazdów a może Wyszkowskiego .Od początku V kolumna nie walczyli z komuną walczyli przede wszystkim ze mną i moimi propozycjami .To przez ich krecie działanie wygrał Kwaśniewski ,przerywając realizację moich koncepcji .To SB podkładało im materiały podrobione dla walki ze mną to ich podpuszczano .są dziś znane odkryte materiały .A dziś co proponują .Nie potrafili i nie potrafią nic mądrego pozytywnego to występują międzynarodowo by nam nie pomagano by burzyć nasze działanie .Niech organizują sobie sami , niech załatwiają pieniądze a nie podkradają innym .Niech organizują obchody , ale nie wchodzą na moje pole , ja na ich nie wejdę i nie będę im burzył .Ile więcej było można osiągnąć w każdej dziedzinie gdyby nie krecia robota tej kolumny.
36-Walczyłem z komuną o Wolność i demokracje wszystko to zostało osiągnięte ,reszta należy do demokracji i jej efektów .Oczywiste na dziś nie jestem zadowolony z rezultatów ,ale i ja mam tylko jeden głos i wielu przyjaciół i nieprzyjaciół . #polityka
  • 6
  • Odpowiedz