Wpis z mikrobloga

@LordLookas: Też się przez przypadek wczoraj dowiedziałem. Jakimś niewyjaśnionym cudem trafiłem na grupę na reddicie dotyczącą Nexusa 7 i tam wyczytałem, że wczoraj czy przedwczoraj wyszły obrazy. Ja przez NRT szybko wgrałem obraz, roota zrobiłem i po sprawie. Na razie jakoś działa.
@BielyVlk: Szczerze to na razie nie mialem okazji na wieksze testy wiec nic nie powiem. Na 1 rzut oka moze nie ma takich zamuleń jakie sie zdarzaly wczesniej. Ale to moze kwestia swiezej instalacji. O baterii nic nie powiem bo wczoraj dopiero naladowalem tablet na full i po calym dniu lezakowania ma 99% z tego co wlasnie patrzylem.
@Stixer: Spoko, pytam bo mój egzemplarz już teraz na KitKacie muli dość wyraźnie, i trochę obawiam się, czy na Lollipopie nie będzie jeszcze gorzej.
Koniecznie daj znać, kiedy już będziesz miał już jakieś rozeznanie jak się ten nowy system spisuje!
@Stixer: U mnie chyba też ten problem występuje, ale chyba dopiero od jakiegoś czasu, bo na początku czasy pracy były raczej dobre. W każdym razie można było się spodziewać, że poprawy nie będzie, bardziej chodzi o to, żeby nie było gorzej.
A jak z tym zamulaniem, rzeczywiście trochę ustąpiło?
@BielyVlk: Jest znośnie. Zamuleń większych nie ma. Śmiało rób apdejta, na pewno jest lepiej.
A co do baterii to po każdym ładowaniu na full robie restart tabletu, wtedy zauważyłem, że rzadziej zdarza się drenaż baterii.