Wpis z mikrobloga

@ArtkaStara: Myślę że większość jednak czeka na rozpoczęcie oficjalnych testów anona. Nie wiem jakie masz wymagania, ale ja od czerwca/lipca czekam i póki 10 k sat. nie osiągnie to nie wysiadam :D
@xrn51: A dziękuję :) Wiem, że mogę się przeliczyć, najprawdopodobniej tak będzie, ale ja w międzyczasie pogodziłem się ze stratą tych kilku bitków, więc albo moon albo wyjdę z niczym :D
@ArtkaStara: wysiadać przed uruchomieniem anona? :p Prepump już? Jeszcze żadnego pumpa nie było, w tamtym roku na navajo był 300 btc wolumen w pewnym momencie i wszystko się zesrało przez atak. Teraz w najlepszym momencie był ponad 100, więc jeszcze nic poważnego się nie działo. Poza tym ogłoszenie anonu to nie jest jak większość "GRACZY" uważa dobry moment na sprzedawanie newsa. Dopiero wejdziemy w faze beta testów. Cena będzie rosła w
@thomasss: No tak, tylko darków jest 4 razy mniej ;) Dzięki za poradę, będę trzymał aż dojdzie do 10k. Dark też nie skoczył bardzo nagle, myślę, że trzeba mieć jaja i nie rzucać się do sprzedaży z oczami jak złotówki, bo podwoiło się majątek.
myślę, że trzeba mieć jaja i nie rzucać się do sprzedaży z oczami jak złotówki, bo podwoiło się majątek


@bamaz: Zapamiętaj te słowa kiedy będziesz miał w portfelu tony coinów nic nie wartych ;) nie mówie tutaj o navajo, ale o innych coinach w ktore zainwestujesz kiedys w przyszlosci i sie przejedziesz
@thomasss: Nie analizowałem tego tak dokładnie, ale skoro przeliczyłeś to super - faktycznie 10k sat. jest osiągalne. Nie ma się co spodziewać cudów, czyli osiągnięcia ceny darka, bo to już nie te czasy kiedy alty generowały tyle szumu wokół siebie. Ja wiele nie chcę, tylko wynagrodzenia za wierność i ponad pół roku oczekiwania ;)
@xrn51: Spoko, akurat tamto pisałem w odniesieniu do navów. Ekspertem w grze na giełdzie nie jestem,
@bamaz: alty beda generowaly wokol siebie duzo szumu. Zapewne niebawem kiedy jakas moneta/idea nas zaskoczy. Kwestia czasu. Byl juz ltc doge bc drk potem moda na ipo jeszcze moda na nazwy ilosci. Kolory algorytmy :p

@thomasss: nie patrz na vol teraz. Jestesmy w trendzie spadkowym. Brak januszy.