Wpis z mikrobloga

@laza: Nie wiem jak inne Mirki to ocenią, bo pewnie grzeją się wszystkie trzy, ale w moim asusie dwa razy stopilo mi się gniazdko od ładowania (okrągłe podobne do Jacka) , w Lenovo (ostatnio kupiłem mamie) wtyczka jest płaska i wygląda solidniej. Może niech się wypowie jakiś użytkownik Lenovo czy są z tym problemy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@No25:
#nowymaciejpsuje i są widoczne wpisy tylko sprzed tygodnia, ale też to przewidziałem i link do aktualnego wpisu znajduje się zawsze w opisie mojego profilu.
@laza:
Czym się powinieneś zainteresować:
Asus G551JM i Acer VN7-591G, nie ma sensu brać więcej niż 8GB ramu raz, że nie ma aż takiej różnicy przy 16 w aplikacjach, dwa, że lepiej wyjdziesz kupując go na alledrogo, bo i tak
  • Odpowiedz
@laza: Wybierałbym pomiędzy 1 - wszym a drugim, z czego pierwszego posiadam (bez ssd) i polecam bez obaw. Jedyne co to może krótko trzyma na baterii bo około 3.5h oglądania filmów w trybie samolotowym i przygaszonym ekranem. Aczkolwiek 3 wydaje się bardzo ciekawą propozycją bo ma mocniejszą kartę i dysk z expresscache.
  • Odpowiedz
@jurny_juhas: tylko, że autor tamtego znaleziska:
a) kupił laptopa taniej w USA, na którego gwarancja nie obowiązuje nigdzie poza ich terytorium
b) odklejający plastik zauważył już wcześniej i długo zwlekał ze zgłoszeniem zamiast zrobić to od razu
c) nie można uogólniać, pomimo tego, że wykonanie nie jest najwyższych lotów, a dwa pozostałe laptopy to taka sam bądź nawet większa tandeta
  • Odpowiedz