Wpis z mikrobloga

@sergiuszn: To już choćby Barchetta jest ładniejsza (mimo że też uważam ją za samochód raczej z tych brzydszych). Fiat 500 jest ładny, Bravo wyglądają nieźle, ale Coupe nadaje się do pozowania do zdjęć z podpisem "thanks for not aborting me". Te obrzydliwe tylne światła, te bezsensowne przetłoczenia na błotnikach, ta "klocowatość" bryły... Przód jest fajny, ale jak patrzysz dalej, to wstyd wsiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a.....1 - @sergiuszn: To już choćby Barchetta jest ładniejsza (mimo że też uważam ją ...

źródło: comment_FlLWzyxevRmKpwPMPPPt7ezQmZrLYbgn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@alan11: to dziwne, że masz takie skojarzenia. ja raczej zawsze uważałem je właśnie za takie małe ferrari i kwintesencję stylu pininfariny i końcówki lat80 a początku 90, ale co gust to biust jak to mówią
  • Odpowiedz
@jeeplazordon: Nie wiedziałem, jakieś źródło? Jeśli to prawda, to nie jestem szczególnie zdziwiony. Przecież Lanos ma całkiem ponadczasową linię, w 2015 r. nie wygląda na samochód z poprzedniej epoki, czego nie można powiedzieć o Fiacie Coupe. Jakbym nie znał tych samochodów, to Fiata Coupe umieściłbym gdzieś w latach 80., a Lanosa około roku 2000.
  • Odpowiedz
@kacperinjo: A czy to coś złego? :D Przód dalej wydaje mi się ciekawy, światła z tyłu już się nieco zestarzały i bardziej podobają mi sie w Bravo. Ale wtedy to byl szał pał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz