Wpis z mikrobloga

@Supaplex: Nie prawda. Liczy się tylko suma turystyki poszczególnych państw, a nie całej ideologii.
Dodatkowo nie liczy się Turystyka aktualna, tylko suma turystyki zgromadzona przez całą grę.

Sam miałem z tym problem ale ładnie wytłumaczył mi to tutaj @VGT
  • Odpowiedz
@Otsego_Amigo: okej. Może faktycznie wpływ ma uzbierana turystyka przez państow, a nie jej aktualny współczynnik turowy (np +20).
Jednak czy mimo wszystko gdy dwa państwa "ładu" posiadające wspólnie więcej turystyki niż trzecie państwo "swobód", nie będą wywierały zamieszek w państwie "swobód" ?
  • Odpowiedz
@stary_zniszczony_fotel: Nie ma się czym martwic ja raz grałem to zmieniłem 2 razy ideologię, a i tak wygrałem.
Co prawda przez zwycięstwo naukowe, ale wygrana to wygrana :D

@Supaplex: Nie.
Zauważ na tym screenie, że zawsze pokazuje wpływ cywilizacji.
Jeśli masz np 100 turystyki jako autokracja, a przeciwnicy 50 i 80 punktów jako Ład, to Ty będziesz wywierał większy wpływ na nich mimo, że oni razem mają 130
OtsegoAmigo - @staryzniszczony_fotel: Nie ma się czym martwic ja raz grałem to zmieni...

źródło: comment_wExko5kdyndrXKkQ3s94CrVqvX7yDT8L.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Supaplex: dla mnie też to było zawsze problematyczne, ale idzie to zrozumieć :) liczy się turystyka zebrana od początku, a nie wytwarzana w danej chwili.
  • Odpowiedz
@Supaplex: Liczby pod walizką to aktualna ilość turystyki.
Niemcy 377 turystyki, a Persja 0.
Większość Państw z Autokracja ma zadowolenie, mimo że ideologia Swobód ma w sumie więcej punktów.
Co potwierdza moją teorię.

PS Szkoda że w grze tego dokładnie nie wytłumaczyli, tylko trzeba kombinować na przykładach.
  • Odpowiedz